אחרי המקום השלישי במונדיאליטו בקיץ האחרון, נבחרת הנוער של ישראל ממשיכה לעשות חייל, כאשר היום (שבת) היא הבטיחה את עלייתה לשלב העילית במוקדמות יורו 2024.

אחרי שהביסה 0:6 את איי פארו במחזור הראשון שנערך ביום רביעי, החבורה של אופיר חיים גברה היום 0:1 על ארמניה בזכות שער של סייד אבו פארחי בדקה ה-27.

אחרי שני מחזורים בשלב הבתים, החבורה בכחול-לבן מוליכה את הבית עם שש נקודות ויחס שערים נפלא של 7:0. ביום שלישי הנבחרת הישראלית תפגוש את קרואטיה, שמחזיקה גם היא בשש נקודות אך יחס שערים נמוך יותר, לקרב על המקום הראשון.

נבחרת הנוער של ישראל (ההתאחדות לכדורגל)נבחרת הנוער של ישראל (ההתאחדות לכדורגל)

מחצית ראשונה

דקה 13: לירן חזן ניסה בעיטה מרחוק, אך הכדור שלו חלף מעל השער.

דקה 18: אורי עזו מצא ברחבה את סייד אבו פרחי, שניסה בעיטה ברגל שמאל, אך הכדור חלף מעט ליד הקורה הימנית.

שער! בדקה ה-27, ישראל עלתה ל-0:1: אורי עזו הוציא כדור רוחב נהדר מאגף שמאל לסייד אבו פרחי, שדחק מול שער ריק פנימה.

דקה 36: ליסב עיסאת הגיע לכדור שהוגבה מאגף שמאל, אך נגח מעט מעל השער.

מחצית שנייה

דקה 71: אורי עזו ניסה בעיטה מתוך הרחבה, אך השוער הארמני הדף לקרן.

דקה 78: עידו עולי קיבל את הכדור ברחבה והפציץ את המשקוף.

הרכב נבחרת ישראל: אופק מליקה, עופר גלברד (ניקיטה סטויאנוב, 77’), נועם בן הרוש, עיסאת ליסאב, שביט אלגבי, ליאור קאסה, כארם זועבי (עדן בן סימון, 65’), ירין לוי (עמית למקין, 60’), לירן חזן (עידו עולי, 60’), אורי עזו (יהודה בלאי, 77’) וסייד אבו פרחי.

הרכב נבחרת ארמניה: הייק חצ’טריאן, מאהר טרלויאן, פטיק מנוקיאן, קרלאן חובהאניסיאן, סטפן גיגוליאן (מארק אבטיסיאן, 37’), מישל אייבזיאן, אדיק ורדניאן (לבון בשויאן, 85’), ורדאן טובמסיאן (אריס קרפטיאן, 73’), סורן טסרוקיאן, נארק ג’נויאן וירבאנד סוקיאסיאן (ואצ’יסלב אפיאן, 73’).

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה