בגלל מצב המלחמה, בוועדת הנוער בהתאחדות לכדורגל החליטו שבכל מקרה קבוצות נוער, נערים א' ונערים ב' של הפועל קריית שמונה לא תוכלנה לרדת העונה לליגה השנייה, ויישארו אוטומטית בליגות, גם אם הקבוצה תהיה בסוף העונה במקום שמוביל לליגה השנייה.

בהתאחדות לכדורגל החליטו לחדש את ליגות הנוער, נערים א' ונערים ב' החל מ-9.12, כאשר קבוצות הנוער של קריית שמונה ומ.ס. אשדוד יחזרו למעגל המשחקים שבוע לאחר מכן, ב-16.12. בהתאחדות לכדורגל החליטו לבוא לקראת ק”ש בשל המצב בצפון. אגב בליגת העל לנוער לאחר 5 מחזורים היא מדורגת במקום ה-8 עם 7 נקודות, ומ.ס. אשדוד  במקום השלישי עם 10 נקודות.

כמו כן, הליגות השונות יגדלו החל מהעונה הבאה ועד סוף עונת 2025/2026 ל-18 קבוצות. בסיום העונה הנוכחית הקבוצה המדורגת במקום ה-16 תשחק מול הקבוצה שתדורג במקום השני בליגה הלאומית לנוער וכו' על המקום בליגה הבכירה.

המגרש הסינטטי בב"ש (הדר אקריש)המגרש הסינטטי בב"ש (הדר אקריש)

עוד הוחלט כי מהעונה הבאה אין יותר דשא סינטטי בליגת העל לנוער. בוועדת הנוער של ההתאחדות לכדורגל קיבלו החלטה דרמטית ונכונה, הבינו שהגיע הזמן להעביר את כולן למשטח דשא רגיל כי המשטח הסינטטי פוגע בהתפתחות העתידית של השחקנים. ההצעה זכתה לרוב קולות, כאשר היו מספר קטן של מתנגדים בהם מכבי פ"ת. השינוי הזה עוד צריך לבוא לאישור הנהלת ההתאחדות לכדורגל. ההערכה שהיא תאשר זאת לאור תמיכתו של היו"ר שינו זוארץ במהלך.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה