לאחר שנתיים רצופות במחלקת הנוער של מכבי חיפה, הוחלט במועדון הירוק להחתים את נועם גולדנברג הצעיר (שנתון 2010), המשחק כקשר התקפי. בעונת 2023/24 החולפת, שיחק תחת קבוצת האם שלו, קבוצת ילדים א' של המועדון ואף עלה "כיתה" כשבזכות יכולותיו, שיחק גם בקבוצת נערים ג' של המועדון, קבוצה בעלת שנתון הגדול ממנו בשנה. חתם הוא בנוכחות עופר פביאן, מנהל מחלקת הנוער הירוקה.

דרכו בכדורגל הישראלי, תחת המעטפת של ההתאחדות לכדורגל, החלה במחלקת הנוער הצנועה של מכבי סקציה מעלות תרשיחא בעונת המשחקים 2019/20, לפני ארבע שנים בלבד. 41 משחקים רשם שם בשנתיים, כשמעברו למחלקת הנוער של מכבי חיפה התרחשה בעונת 2022/23. ב-24 בספטמבר 2022 היה משחקו הראשון בירוק. בתום העונה, הניף עם חבריו לקבוצה את גביע המדינה לילדים ב', לאחר ניצחון 0:3 על הפועל תל אביב "איתי תמיר".

57 הופעות לשחקן הצעיר עד כה במחלקת הנוער של מכבי חיפה, כשרק בעונה החולפת רשם 26 הופעות (17 מתוכן, שהם כ-65% מכלל משחקיו, בקבוצת נערים ג', שנתון הגדול ממנו בשנה). גם העונה, הגיע לגמר הגביע (ילדים א') עם חבריו, אלא שהפעם זה הסתיים בהפסד 4:2 למכבי תל אביב "ברוך עזרתי". היה בין שמונה שחקנים בקבוצת נערים ג' של המועדון שראו הכי הרבה דקות משחק (1,270 סה"כ). ימשיך בעונת 2024/25 בקבוצת נערים ג' של המועדון.

הודעת מועדון הכדורגל מכבי חיפה, ברשתות החברתיות, בדבר החתמתו של השחקן ההתקפי הצעיר: "נועם גולדנברג, שנתון 2010 המשחק במגוון תפקידים בעמדות ההתקפיות במגרש, חתם על הסכם לשנים הקרובות בירוק. נועם משחק באקדמיה הירוקה מילדים ב' והשנה יפתח את עונתו השלישית במועדון וישחק בקבוצת נערים ג' של המחלקה. בהצלחה נועם!".

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה