קבוצת הנוער של הפועל ראשון לציון מתחילה לעבוד. הבלם הצעיר, איתי סבג, שבחודש אוגוסט יחגוג 17, ימשיך ההתקשרות שלו עם המועדון הכתום מהשפלה ל-3 שנים נוספות. לראשון לציון הגיע ממחלקות הנוער של חולון. סבג הצעיר הוא בנו של בלם הפועל ראשון לציון לשעבר, משה, שרשם לא פחות מ-326 הופעות במדי הקבוצה בין השנים 1995 ל-2007.

איתי, בדומה לאביו משה, משחק על המגרש כבלם ובשנתיים האחרונות שחקן ראשון לציון, כששיחק בקבוצת נערים ב' (על) של המועדון ובעונה החולפת תחת הדרכתו של ציון צמח בקבוצת נערים א' ארצית דרום, שסיימה במקום ה-3 אחרי הפועל ניר רמת השרון והפועל פתח תקווה. הייתה לקבוצה השנייה שספגה הכי מעט שערים בליגה (25).

בעונת 2023/24 הקרובה יהיה לשחקן סגל בקבוצת הנוער של הפועל ראשון לציון, שסיימה בעונה החולפת במקום ה-14 שהוביל אותה למשחק מבחן מול הפועל ירושלים, בו ניצחה 0:1 משער של לירון שרעבי בדקה ה-9. עונה לא פשוטה עברה על המועדון הכתום מהשפלה, כשמקווים בו לפתוח עונה ברגל ימין ולהתבסס בחלק העליון של טבלת ליגת העל לנוער העונה.

חתימתו במועדון, ל-3 שנים נוספות, בוצעה באמצעות עו"ד טל פרלמן, נציגו, מסוכנות Play It, ממנה נמסר: "אנחנו שמחים על החתימה של איתי בראשון לציון ומאמינים שאיתי יתפוס מקום של קבע בקבוצת הנוער ואף יגיע לקבוצת הבוגרים. איתי בלם חזק אשר ניחן בכושר מנהיגותי מלידה. אנחנו מאחלים לו בהצלחה וכך גם לקבוצת הנוער".

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה