קבוצת נערים א' של הפועל ניר רמת השרון מתחזקת. היום (רביעי) הועבר באופן רשמי אלון גלוקמן (16) הקשר האחורי של הפועל באר שבע למועדון מהשרון, אותו מאמן עמית ארצי, הקבוצה שמוליכה את טבלת ליגת נערים א' ארצית דרום. גלוקמן מגיע לרמת השרון כשהיה שייך העונה להפועל באר שבע, שם שיחק העונה פעם אחת בלבד.

את תחילת הדרך עשה בעירוני קריית גת בעונת המשחקים 2018/19, כשהיה בן 12 והיה חלק מקבוצת ילדים ב' של המועדון. אחרי ארבע שנים בקריית גת, הגיע להפועל באר שבע עד שהוחלט במועדון מבירת הנגב כי השחקן לא בתוכניות המקצועיות של שמואל חנין, מאמן קבוצת נערים א' של הקבוצה, ועל כן הועבר להפועל ניר רמת השרון.השחקן הצעיר קיבל לידיו אתגר מעניין מאוד, בו הוא יצטרך להוכיח את עצמו בקבוצה שמכוונת לעלות לליגת נערים א' על.

רמת השרון תחפש להמשיך לצבור נקודות לאחר הפגרה ולשמור על המקום הראשון בטבלה בדרך אל המטרה שהציבו במועדון. נכון להיום, לאחר 10 מחזורים, הקבוצה מוליכה את הטבלה בפער של נקודה אחת מהפועל ראשון לציון אותה מלווה ציון צמח. לאחר העברתו הרשמי לרמת השרון, אמר גלוקמן ל-ONE: "אני שמח מאוד להצטרף לרמת השרון אני מכוון גבוה ואתן הכל על מנת לעלות ליגה ולעזור לקבוצה".

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה