אחרי הפקתם של ארבעה מתחמי ספורט חווייתיים של הטוטו למען משפחות המפונים בכפר המכביה, במגדל, בכנרת ובמזרע, הטוטו ממשיך את המומנטום האדיר עם פעילויות ספורטיביות נוספות בכל רחבי הארץ.

המתחם הבא יתקיים גם היום (שישי) בקיבוץ מזרע בעמק יזרעאל, בין השעות 10:00 ל-14:00, והוא החמישי מבין 14 מתחמים אותם יפיק הטוטו עבור מבוגרים וילדים כאחד. מתחמי הספורט כוללים פעילויות מגוונות ובהן: מגרשי קט רגל, מגרשי כדורסל, מגרשי כדורשת, מתחם כושר ויוגה, ועוד.

לצד פעילויות הספורט השונות, ייהנו המשפחות ממגוון אטרקציות דוגמת עמדת די ג’יי, עמדת חלוקת מדליות וכן מתחם הדפסת חולצות הילדים. בנוסף יהיה גם מתחם מנוחה להורים, עמדת שתייה קלה ופירות, עמדת צילום ועוד שלל פעילויות שיופקו לטובת המשפחות.

פעילות הטוטו בקיבוץ מזרע

מעבר לחשיבות הספורטיבית של הפעילות בהפקת הטוטו, מטרת אותם מתחמים היא לתת למשפחות המפונים מספר שעות של כיף ומעט יציאה מהשגרה הנוכחית, כאשר מי שזקוק יותר מכל לפעילות הגופנית הם כמובן הילדים, בטח ובטח אם זה בתצורה של משחקים מהנים.

גם יוגב מלכה, שמעון אמסלם ואיימי שי יהיו שם

מעבר לאטרקציות ולפעילויות הספורטיביות המוצעות למשפחות, הילדים יוכלו להיפגש עם ספורטאים/משפיענים אותם הם מעריצים, כאשר אחד מהם הוא לא אחר מאשר המטפס הישראלי יוגב מלכה, אשר זכה בעונה החמישית של נינג’ה ישראל. באותה עונה מלכה אף הוכתר כנינג’ה ה-20 בעולם, והשני לעשות זאת בישראל.

יוגב מלכה (צילום: סייף סקול)יוגב מלכה (צילום: סייף סקול)

בנוסף ליוגב מלכה, יוכלו המשפחות לפגוש את הפרשן וכדורסלן העבר שמעון אמסלם, אשר נחשב במשך שנים רבות לסמל המוכר ביותר של הפועל ת”א. אמסלם משמש בשנים האחרונות כפרשן כדורסל אשר מאמין מאוד בכדורסלנים הישראלים, ולפני מספר שנים אף השתתף ב”רוקדים עם כוכבים” וב”הישרדות”, שם סיים במקום השביעי (התנדב לתת את פסלון החסינות שלו).

שמעון אמסלם. גם הוא יהיה שם (רדאד ג'בארה)שמעון אמסלם. גם הוא יהיה שם (רדאד ג'בארה)

בכל הקשור לעולם הכושר, מי שתפעיל היא המאמנת איימי שי (שיעורי יוגה ואימונים פונקציונאלים). היא וחבריה הספורטאים יפעילו את הילדים, יקיימו איתם פעילויות ספורטיביות מהנות בכל רחבי המתחם, ובמקביל גם ישוחחו עם הילדים במהלך ולאחר הפעילויות המשותפות. מדובר בחווייה בלתי רגילה עבור הילדים אשר הוכיחה את עצמה מעל ומעבר בפעילויות בכל רחבי הארץ.

איימי שי (צילום: רון שושו)איימי שי (צילום: רון שושו)

באירועים שהתקיימו עד כה, ניתן היה לראות כי הילדים של משפחות המפונים והוריהם קיבלו לפתע וייב אחר, וכי התחושה הכללית היתה שונה לחלוטין מזו אשר ליוותה אותם עד כה. בנוסף, הילדים יכלו כאמור להיפגש עם משפיענים אותם הם מעריצים, לקיים עימם פעילויות שונות, וכמובן להצטלם איתם. הכול כדי לתת להם מעט חיוך בתקופה הכה מורכבת עבורם.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה