ערב הפתיחה של הליגיונרים בצרפת האיר פנים רק לשחקן אחד, מאור מליקסון, שחגג ערב נהדר. קבוצתו של מליקסון, ולנסיאן, גברה 0:3 על טולוז של עדן בן בסט, כאשר הקשר המוכשר כבש את השער הראשון במשחק בפנדל בפננקה בדקה ה-37.

שתי דקות לפני השער הורחק בלם טולוז, אורוס ספאחיץ' הסרבי, מה שגרם למאמן, אלן קסאנובה, להוציא את עדן בן בסט ולהכניס במקומו שחקן הגנה. ז'וזה סאאז הוסיף את השני בדקה ה-53 וגרגורי פוז'ול קבע את תוצאת המשחק בתוספת הזמן.

הליגיונר השלישי בצרפת, אלירן עטר, חגג בכורה לא מוצלחת, כאשר נכנס בדקה ה-70 בהפסד של קבוצתו, ריימס, 2:1 לראן. וינסנט פז'ו העלה את ראן ל-0:1 כבר אחרי 9 דקות, אך גרגור קריצ'ויאק השווה לפני הירידה למחצית. מבלו ארדינק החזיר את היתרון לראן בדקה ה-85 עם סלאלום נהדר והחלוץ הישראלי רשם הפסד ראשון בצרפת.

ערב לא טוב עבר על השחקנים הישראלים בבלגיה. מונס, קבוצתם של שלומי ארבייטמן ויובל שפונגין, הפסידה 2:1 לשרלרואה. ארנור אנגלי העלה את מונס ליתרון בדקה ה-26, אך דוד פולה (48) ומוחמד דאף (63) הפכו את התוצאה במחצית השנייה. ארבייטמן החמיץ פנדל בדקה ה-75, שיכול היה להעניק לקבוצתו נקודה.

החלוץ שיחק 90 דקות והמגן הוחלף 3 דקות לסיום, אך השניים לא הצליחו למנוע את ההפסד השני של הקבוצה העונה בשלושה משחקים ואת העובדה כי לקבוצה יש רק נקודה אחת מתשע אפשריות.

צפו בפננקה של מאור מליקסון

קבוצתו של רמי גרשון, בוורן, המשיכה בקו שלה מתחילת העונה וסיימה ב-0:0 את משחקה מול מכלן. בוורן, שבשורותיה משחק חנן ממן, שלא היה בסגל, השיגה את תוצאת התיקו השלישית שלה העונה, משלושה משחקים.

שלומי ארבייטמן. ללא ניצחון (האתר הרשמי של מונס)
שלומי ארבייטמן. ללא ניצחון (האתר הרשמי של מונס)
 

בתוך כך, אוסטנד ב-1:1 ביתי מול לובן. מוחמד מסודי העלה את האורחים ל-0:1 בדקה ה-37 בפנדל, אך יוהאן ברוקרט השיב בבעיטת 11 מטרים בדקה ה-61. במשחק נוסף סיימו ליארסה וסרקל ברוז' ב-1:1. ראשיד בוראביה העלה את המקומיים ליתרון בדקה ה-21, אך גאאל אטוק קבע את תוצאת המשחק בדקה ה-76.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה