אירוע מרגש התרחש היום במתחם הוולודרום שבתל אביב, כאשר לכבודו של ארז קלדרון, אשר נחטף על ידי החמאס ביחד עם אביו עופר ואחותו סהר, נערכה ״חגיגת״ יום הולדת 12, בארגון איגוד רוכבי האופניים בישראל עם קריאה לשחררו מהשבי.

ארז הצעיר, אהב לרכב על אופניים כשגם אביו עופר, היה רוכב אופניים מקצועי ולכן, לצורך חגיגת יום ההולדת התקבצו רוכבים ישראלים רבים, ביניהם רוכבי נבחרת ישראל הבוגרים ורוכבי נבחרת הנוער לרכיבה של 12 סיבובים כמספר שנות חייו. גם בת דודתו של ארז בת ה-16.5, אשר משתייכת לנבחרת ישראל ברכיבת שטח, השתתפה ברכיבה המיוחדת לכבודו. 

לארז, שנחטף באכזריות על ידי ארגון הטרור חמאס, הוקרן סרטון מיוחד בו נשא דברים גם איש העסקים והפילנטרופ היהודי, סילבן אדאמס, כשלאחר מכן הוכנה עוגה מיוחדת והוקרן סרטון איחולים מחבריו לכיתה.

הדס, אימו של ארז (רדאד ג'בארה)הדס, אימו של ארז (רדאד ג'בארה)

אימו של ארז, הדס, אמרה ל-ONE: ״זה מאוד מרגש. ציפיתי וקיוויתי למען האמת שארז כבר יהיה פה, אחרי 20 ימים. האמנתי שהוא יוכל לקבל את המתנה המקסימה הזאת של האופניים ויוכל לרכב יחד איתם״. אימו המשיכה: ״יש פה את נבחרת ישראל שעשתה 12 סיבובים כמספר הגיל שלו. אני מאמינה שזה ישדר לו כוח והוא יחזור יחד עם סהר (אחותו),  עופר (אביו) ושאר החטופים במהרה״.

על האהבה לאופניים אמרה הדס: ״אבא שלו התחיל עם זה לפני די הרבה שנים. הוא התחיל לרכב עם אופניים מקצועיות והצטרף גם לקבוצה מקצוענית שהיא מעין קבוצת תמיכה מאוד עוטפת. הם טסים לפחות פעמיים בשנה לכל מיני מקומות בחו״ל. זה משהו שנתן תמיד לעופר המון כוח ואנרגיה״.

עוד הוסיפה אימו של ארז: ״הוא העביר את האהבה הזאת לילדים שלו ולארז במיוחד. ארז התחיל ללמוד בחוג מקצועי של אופניים והוא רוכב באיזורים של בארי, מרחף לו בין ההרים. הוא ילד מאוד אנרגטי שאוהב להוציא מרץ: לרכב על אופניים ועל סוסים ולשחק כדורגל. ילד נורמלי״.

משפחתו של ארז קלדרון (רדאד ג'בארה)משפחתו של ארז קלדרון (רדאד ג'בארה)

על הציפייה לחזרתו אמרה: ״אני חושבת שכל רגע הוא עשוי להגיע ואולי הוא יפתיע אותי עוד הערב. אני באמת מרגישה את זה שהוא פה ואראה אותו גדל ומתפתח שנה אחר שנה, מקים משפחה, מגדל ילדים ועד 120״.

האירוע לכבודו של ארז קלדרון (רדאד ג'בארה)האירוע לכבודו של ארז קלדרון (רדאד ג'בארה)
האירוע לכבוד ארז קלדרון (רדאד ג'בארה)האירוע לכבוד ארז קלדרון (רדאד ג'בארה)
רוכבים בשביל ארז קלדרון (רדאד ג'בארה)רוכבים בשביל ארז קלדרון (רדאד ג'בארה)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה