נוף הגליל המשיכה היום (שישי) את העונה הנפלאה שלה עם ניצחון חוץ 1:3 מרשים על בני יהודה, שהושג ביכולת נהדרת. מנגד, הקבוצה בהדרכתו של עומר פרץ ראתה את הפער מהמקום השלישי יורד על רקע כמובן מאבקי העלייה לליגת העל.

איוניר אמר בפתח דבריו: “אמרתי במשך לא מעט משחקים העונה – אנחנו קבוצה טובה, קצת נאיבית שפספסה במשחקים בהם היינו יותר טובים. היו לפחות 2-3 משחקים שהחמצנו וקיבלנו בצד השני, היו משחקים ששופטים לקחו לנו. אני מדבר על מקרים ספציפיים, טעות שקבעה את המשחק”.

איווניר: "העונה שהכי נהניתי בה העשור"

“סוג של פספוס מצד אחד, אבל הרבה אופטימיות לעתיד והרגשה שיש לנו קבוצה שכיף לאמן אותה עם שחקנים רעבים, ממושמעים ואמיצים. מאמן שכל המשחק מתכונן לדברים ובא למשחק והשחקנים עושים הכל, הוא יכול להיות מאושר”, הוסיף מאמן הצפוניים והמשיך.

“העונה הזו עבורי? זו אחת העונות היותר כיפיות בקריירה שלו. במועדון הזה עליתי ליגה, אבל זו בוודאות העונה שהכי נהניתי בה בעשור האחרון”.

שחקני נוף הגליל חוגגים (רועי כפיר)שחקני נוף הגליל חוגגים (רועי כפיר)

הסוד של הקבוצה והעתיד: ״אנחנו נתחזק במקומות שלא היינו מספיק טובים. שאלת אותי מה מיוחד פה? בעונה שעברה נשארנו בליגה במשחק המבחן והחלפנו בקיץ את כל הקבוצה. העונה בניתי את הקבוצה עם גיל, אבל הצלחה או אי הצלחה בבחירת השחקנים זה מה שקובע”.

״אם תהיה מאמן טוב ולא יהיו לך שחקנים טובים, זה לא יעזור. ההצלחה שלי השנה היא בבחירת הסגל, גם בחדר ההלבשה ומה שמביאים אתם. בדקות הראשונות שהם חזרו לחדר ההלבשה, הם שמחו כמו מקהלה של גן ילדים. אפילו לשמוח הם לא יודעים״.

מה העונה הזו עושה לקריירה שלו: “לא ויתרתי על כלום. הייתי כבר במקומות גדולים בקריירה. יכול להיות שהיום אני מאמן יותר טוב באופי ובכדורגל, לאורך כל הקריירה שלי הייתי מספיק מודרני והחיבור שלי לשחקנים תמיד היה טוב”.

שחקני נוף הגליל חוגגים (רועי כפיר)שחקני נוף הגליל חוגגים (רועי כפיר)

“כשאתה מתבגר, אתה לומד מהניסיון של עצמך בכל מיני דברים וזה שיפר אותי. אם אני רוצה להיות במקום גדול? בשבילי נוף הגליל הוא מקום גדול שכיף לי בו ואם יש דרך להגיע לליגת העל עם המועדון הזה, אז אני בוחר בה. אני מקווה שזה יקרה בעתיד”.

לקראת חצי הגמר מול מכבי פ״ת: ״אמרתי לשחקנים שקיבלנו מתנה לשחק היום מול בני יהודה בבלומפילד, כי זו ההכנה הכי טובה ולא הרצליה בשבוע הבא. מבלי לזלזל בהרצליה שהיא קבוצה טובה מאוד, זה יהיה בבית שלנו עם 100 צופים ולא תהיה אווירה”.

“אמרתי להם שהיום צריכים לעשות את מה שאנחנו רוצים לעשות בגביע כי בני יהודה היא קבוצת ליגת העל כמעט. מכבי פ״ת קבוצת ליגת העל מצוינת עם קצת עליות וירידות והיא עסוקה קצת בקרבות שלה קצת בתחתית. אני מכיר את המצבים האלה: אתה מנסה לנטרל את כל מה שקורה. יהיה לנו משחק קשה אבל אני חושב שגם להם יהיה משחק קשה”.

מנגד, עומר פרץ, ראה את קבוצתו מנוצחת לאחר מספר מחזורים: ״משחק לא טוב שלנו. נוף הגליל היו יותר ממושמעים טקטיים ואגרסיביים, וניצחו בצדק. לא אהבתי את איך שנראינו במגרש, את האנרגיה בין השחקנים. יותר מדי הערות האחד עם השני ותנועות”.

״הדברים לא הלכו לנו על הכדור אבל מה שהיה היום לא בהכרח ישקיף על השבוע הבא. עברנו את הדברים האלה במהלך העונה והתמודדנו איתם בצורה טובה. יש משחק עונה מול ק״ש ואם נסחוב את המשחק הנוכחי לשבוע הבא, נראה ככה גם״.

עומר פרץ (רועי כפיר)עומר פרץ (רועי כפיר)

האם הפער הגדול גרם לנוחות: ״אני לא יודע להגיד. כשמפסידים יש את כל הדיבורים סביב הנושא הזה. הפער רק עשה לנו טוב, כי זה טוב להיכנס ככה לפלייאוף. הפער הצטמצם היום, אבל עדיין הדברים תלויים בנו ונצטרך להתאושש ולהבין בצורה כנה מה עבר עלינו היום״.

הדיבורים על העונה הבאה: ״אם היינו מנצחים היום, היו אומרים שאנחנו קבוצה מקצוענית שיודעת לעשות את ההפרדה. הרגשתי את הקבוצה טוב לאורך השבוע, כל מה שיצא לא היה בשליטתנו. לא היה לנו יד בדבר ואנחנו מתעסקים רק בעונה הזאת ובעליית הליגה. זה אולי המשחק הכי חלש שלנו העונה״.

המשחקים מול ק״ש וטבריה: ״אלו קרבות ישירים על העלייה. כל משחק עכשיו הוא משמעותי, אבל זה גם לא יגמר במפגשים האלו. בליגה הלאומית, עד שזה לא חתום ונעול, אז זה לא חתום ונעול״.

אלירן עטר (רועי כפיר)אלירן עטר (רועי כפיר)

הלחץ: “זה מה שאנחנו רוצים והמועדון הזה מזמין אליו להתמודד בלחצים האלה ובמאבקי העלייה. יש לחץ, אבל צריך לדעת לנתב את זה לדברים טובים. היום היינו עצבניים האחד כלפי השני וזה לא צריך לקרות. נטפל בזה, נתקן מה שצריך ונבוא עם אנרגיות חדשות. לא היה משהו ששבר את הכלים, פשוט התגובות האחד כלפי השני לא היו טובות וזה גרם תסכול. צריך לנקות את הדברים ולהמשיך הלאה”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה