איסלנד או אוקראינה? נבחרת ישראל איבדה סיכוי להעפיל ליורו דרך שלב המוקדמות, אך עדיין יכולה לעשות זאת דרך פלייאוף אליפות אירופה שייערך במרץ. חניכיו של אלון חזן ידעו סופית את זהות היריבה איתה יתמודדו על הכרטיס לגמר אחרי הגרלה שתיערך ביום חמישי הקרוב בשעה 13:00. 

בעקבות ההעפלה הערב (שני) של נבחרות איטליה וצ'כיה לאליפות אירופה 2024, נקבע כי תיערך הגרלה בניון שבשווייץ שתשבץ מול נבחרת ישראל את אוקראינה או איסלנד. בהגרלה, פינלנד, אוקראינה ואיסלנד ייכנסו לקערה כדי להוציא נבחרת אחת שתשלים את מסלול A בפלייאוף.

אם פינלנד או אוקראינה יוצאות בהגרלה - ישראל תשחק מול איסלנד. אם איסלנד יוצאת - ישראל תפגוש את אוקראינה. במידה שחניכיו של חזן ינצחו את היריבה שתוגרל מולם, הם יפגשו את מי שנשארה במסלול B לקרב ישיר על הכרטיס ליורו. יש לציין כי המשחק בחצי הגמר אמור להיערך בישראל.

האופציות של ישראל בגמר, במידה שתנצח בחצי, הן בוסניה, אוקראינה או פינלנד, הכל תלוי בתוצאות ההגרלה בחמישי. שלבי חצאי הגמר ייערכו ב-21 במרץ 2024 ושלושה משחקי הגמר חמישה ימים לאחר מכן, שלוש המנצחות יצטרפו ל-20 שהעפילו מהמוקדמות ולמארחת גרמניה. 

חשיפה: זה הכדור החדש של יורו 2024
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה