משפטי הסיכום אחרי המסע להונגריה תפסו, בלי כוונה, את איך שכולנו הרגשנו לאורך 6 המשחקים שקדמו לכך. מאבקי אגו, מי אמר מה, התעסקות ב"דרך" משמעתית ופחות בדשא. נבחרת ישראל, בניגוד לטענות אנשיה, לא באה מוכנה מקצועית כמו שצריך לרוב המשחקים וככה זה גם נראה. עם 3 נקודות מתוך 18 אפשריות מול היריבות הישירות על העלייה, בבית מהנוחים בתולדות טורנירי המוקדמות, אי אפשר באמת לצפות לשום דבר ועדיין ניצחון אחד בלבד על אחת היריבות הישירות היה יכול לשים אותנו השבוע ביורו. 

זוהי מהות הכישלון של הקמפיין הזה. כן, יש נסיבות מקלות בנסיעה להונגריה, ובמצב סביב הנבחרת והמדינה, אבל אף התחושה היא שבשום שלב לא עלו בהרכבים החזקים ביותר שאפשר יהיה להציב, וגם בהפסד לרומניה התקבלו החלטות לא ברורות, כמו ההוצאה של אופיר דוידזאדה מה-11, או החילופים בחצי השני שזרקו לדשא אין סוף חלוצים בלי סיבה הגיונית טקטית לכך. 

בפרק החדש של "מועצת החכמים" ניסו רז אמיר, אורן קדוש וגידי ליפקין להסביר איך הם רואים את הקמפיין ומה יהיה הלאה, כאשר גם ראש מערך ההסברה של ההתאחדות לכדורגל, שלומי ברזל, עלה לראיון וענה לשאלות בנושא הדרך המדוברת וגם בעניין שון וייסמן שנופה מהסגל למשחק מול הרומנים. שוחחנו גם עם שליח ONE להונגריה, עמית לוינטל, וניסינו לענות על השאלה - האם יש באמת טעם בהחלפת הצוות המקצועי כבר עכשיו? האזנה נעימה.

חזן: יקח לי קצת זמן כדי להתאושש
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה