בבית הישראלי נערכו היום (שלישי) שני משחקים נוספים: שווייץ אירחה את אנדורה החלשה וניצחה אותה 0:3 ושמרה על המקום הראשון. רומניה גברה 0:2 על קוסובו אחרי שהמשחק הופסק בגלל פרובוקציה פוליטית של אוהדי רומניה.

רומניה – קוסובו 0:2

המארחת ידעה שהיא צריכה ניצחון בשביל המאבק על המקום השני עם נבחרת ישראל. בתחילת המשחק קרתה דרמה ענקית והמשחק הופסק בגלל הקהל הרומני, אך חודש אחרי 50 דקות. בדקה ה-42 מוריצ’י השאיר את נבחרתו ב-10 שחקנים, והרומנים התחילו לשלוט במשחק עד שבדקה ה-84 ניקולה סטאנצ’ו כבש את הראשון ובדקה ה-93 ולנטין מיחאליה הכפיל וקבע את תוצאת המשחק. רומניה עלתה ל-12 נקודות וקוסובו נשארת עם ארבע נקודות בלבד.

שחקני נבחרת רומניה (רויטרס)שחקני נבחרת רומניה (רויטרס)

דקה 17: דרמה גדולה. המשחק הופסק בעקבות אוהדים שהרימו שלטים וקראו: “קוסובו היא סרביה”. בעקבות כך שחקני קוסובו התלוננו לשופט וירדו לחדר ההלבשה, נשיא ההתאחדות הרומנית ירד לחדר ההלבשה בניסיון להרגיע את הרוחות.

השלט הפוליטי של אוהדי רומניה (רויטרס)השלט הפוליטי של אוהדי רומניה (רויטרס)

דקה 42, קוסובו נותרה ב-10 שחקנים: כרטיס אדום למוריצ’י, לאחר מרפק, השופט הוציא צהוב שני והרחיק את השחקן.

דקה 84, שער! רומניה עלתה ל-0:1: ניקולה סטאנצ’ו קיבל את הכדור מחוץ לרחבה, שיחרר פצצה אל הקורה השמאלית ופנימה.

דקה 90+3, שער! רומניה עלתה ל-0:2: ולנטין מיחאליה קיבל כדור נהדר מצד ימין, נשאר פנוי ברחבה וכבש.

שחקני נבחרת רומניה חוגגים (רויטרס)שחקני נבחרת רומניה חוגגים (רויטרס)

שווייץ – אנדורה 0:3

הנבחרת של מוראט יאקין רצתה לחזור למסלול הניצחונות אחרי שסיימה פעמיים בתיקו. המחצית הראשונה הייתה בשליטה של המארחת, אך לא הצליחה לכבוש. המחצית השנייה נפתחה בסערה והשוויצרים עלו ליתרון בדקה ה-49 אחרי שער של סדריק איטן, בדקה ה-84 גרניט ג’אקה הכפיל עם בעיטה שטוחה נהדרת ושרדן שאקירי קבע את תוצאת המשחק עם פנדל מדויק בדקה ה-93. שווייץ נשארת במקום הראשון, אנדורה עדיין ללא ניצחון והיא במקום האחרון.

דקה 49, שער! שווייץ עלתה ל-0:1: המחצית השנייה נפתחה בסערה. סדריק איטן קיבל כדור עומק, סיבב את הבלם שלו, השחיל לשוער וכבש.

דקה 84, שער! שווייץ עלתה ל-0:2: התקפה מתפרצת של השוויצרים, גרניט ג’אקה קיבל את הכדור 20 מטרים מהשער, שחרר בעיטה שטוחה לפינה השמאלית של השוער.

דקה 90+3, שער! שווייץ עלתה ל-0:3: אחרי שהשופט הוציא צהוב על התחזות, ה-VAR קרא לו לשנות את ההחלטה בשביל להעניק פנדל. שאקירי לא התבלבל וכבש.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה