בתקשורת הסרבית לא ריחמו על הכוכב האדום וברק בכר לאחר ההפסד 2:0 ליאנג בויז שקבע באופן סופי שאלופת סרביה הודחה מאירופה ולא תשחק גם בליגה האירופית. למאמן הישראלי וקבוצתו מצפה משחק אחד חסר חשיבות מבחינתם מול מנצ’סטר סיטי באצטדיון מרקאנה.

“סיוט בברן, כישלון לא אמיתי”, נכתב בכותרת ה’קוריר’. ב’מונדו’ נכתב: “התרסקות”. ב’אספרסו’ נכתב: “הכוכב האדום הפסידה במשחק העונה שלה, פספסה את כל מה שאפשר היה לפספס ונפרדה מאירופה”. ב’ספורטל’ המקומי נתנו למשחק את הכותרת: “להתראות, מר ברק בכר”.

בכלי התקשורת פירטו: “זה הזמן לעשות חשבון נפש ולהגיד שלום למאמן. הוא הובא כדי לעשות שינוי בליגת האלופות ואולי להעפיל לשמינית הגמר, הוא הובא כמאמן מנוסה שניצח את יובנטוס עם קבוצה חלשה בהרבה, ניתנו לו סכומי כסף שלא ניתנו בהיסטוריה ומה קיבלנו? מפלה אחרי מפלה, קבוצה בלי שלד, הרכב שמשתנה כל שבוע וחוסר רעיונות”.

ברק בכר (רויטרס)ברק בכר (רויטרס)

עוד הוסיפו: “קבוצה אחת שיחקה במשחקי ההגנה, קבוצה אחרת בליגה וקבוצה שונה בליגת האלופות. למה אפשר עכשיו לצפות מהקבוצה שהנחיתה קשר בשישה מיליון אירו וחלוץ בעוד 5? ניצחנו כמה קבוצות בליגה, נהדר, מילוש מילויביץ’ עשה זאת בצורה טובה בהרבה מבכר, שההרכב שלו ספג לפחות שני שערים בכל משחק. היו שחקנים שהחמיצו, אבל בסוף האשמה היא על המאמן שבוחר מי משחק. זה הזמן להגיד לו שלום”.

ברק בכר קיבל את הציון 5 ב’אינפורמר’: “הוא שוב ניסה להפתיע את היריבה ושוב נכשל. הוא שלח למגרש קבוצה שלא שיחקה יחד במשחקים עד כה, אולי רק באימונים. הקבוצה שלו כן הגיעה להזדמנויות, אבל הכל היה נראה ספונטני ולא מאורגן”.

על עומרי גלזר שקיבל את הציון 5.5 נכתב: “הוא הציל את הכוכב האדום בליגת האלופות העונה, אבל הלילה הוא, כמו כל הקבוצה, נכשל לחלוטין. על השער הראשון אי אפשר להתלונן יותר מדי, אבל על השני לגמרי כן. הוא היה צריך להגיב טוב יותר לבעיטה. ליאנג הויז לא היו הרבה מצבים ואת רוב אלו שהיו לה הוא עצר. אחד ממשחקיו החלשים בחולצת הכוכב האדום”.

עומרי גלזר ואלכסנדר דראגוביץ' מאוכזבים (רויטרס)עומרי גלזר ואלכסנדר דראגוביץ' מאוכזבים (רויטרס)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה