המשחק בין מ.ס. טירה להופעל בועיינה מסוף השבוע האחרון מסרב לרדת מהכותרות. בטירה טענו וממשיכים לדבוק בגרסתם כי יש מי שמנסה לפגוע בשמם הטוב, כשברקע כל הטענות הקשות כלפיהם שצפויות לדון בביה"ד המשמעתי מחר (רביעי). מה גם, הפיצו בטירה סרטון של חדר ההלבשה בו שהתה קבוצת בועיינה שנדמה כי הושחט באופן מכוון בתום ההתמודדות בין השתיים.

בבועיינה לא נשארו חייבים והעבירו מכתב בהול ומפורט, בן תשעה סעיפים, להתאחדות לכדורגל ולמטה הארצי של המשטרה, זאת ביחס להתנהגות מצד אנשי טירה ואוהדיה כלפיהם לכל אורך המשחק ולאחריו. יש לציין כי גם הפועל בועיינה תעלה לדין מחר בגין שני סעיפים. האחד, קשור בכספים שטרם העבירה בהתאם לפסק בורר והשני בהתייחס להתנהגותה, התפרעות ותקיפה.

זאת ועוד, נודע ל-ONE כי מעבר לצמד המכתבים שהעבירה להתאחדות לכדורגל ולמטה הארצי של המשטרה, בועיינה העבירה מכתב חריף ומטריד לתובע ההתאחדות ביחס לדמות בכירה ממועדון ספורט טירה שלכאורה במשך דקות ארוכות ניסתה לשחד אחד משחקני הפועל בועיינה, דקות לפני סיום ההתמודדות, ואפילו הוצע לכאורה סכום של כ-10,000 שקלים בכדי להוציא התוכנית לפועל. על כן, נכנס משרד חקירות לתמונה וצפוי לחקור המקרה לעומקו החל מהימים הקרובים.

שחקני מ.ס טירה (רדאד ג'בארה)שחקני מ.ס טירה (רדאד ג'בארה)

בהפועל בועיינה נדהמו מהאירוע ששמעו עליו מהשחקן אותו ניסו לכאורה לשחד, ולזכותם גם סרטון המעיד כי הדמות הבכירה מטירה אכן שוחחה עם השחקן במשך לא מעט דקות. למשרדי בועיינה צפוי להגיע מחר חוקר שינסה לפצח את התעלומה. בנוסף, בבועיינה דרשו בדיקת פוליגרף לכל המעורבים בסיפור, על מנת לאמת החשד שעולה מצידם.

מהפועל בועיינה נמסר ל-ONE: "כל טענותיה של מ.ס. טירה, בכך שאנחנו משחקים לטובת הפועל רעננה הם שקר וכזב. אנחנו קבוצה ספורטיבית, כך היינו מאז ומתמיד וכך נהיה גם בהווה וגם בעתיד. אנחנו המומים מהמקרה שהובא לפנינו מצד השחקן שלנו בדבר חשד לכאורה בניסיון לפגוע בפן הספורטיבי של משחק הכדורגל ונפעל בכל דרך אפשרית בכדי למצות את הדין עם המעורבים".

עבד טיטי מ-מ.ס. טירה, מסר ל-ONE: "שישלחו את המכתב שלהם. יש לי הרבה מה להגיד על ההתנהלות ועל אנשי הפועל בועיינה. יש לי כל כך הרבה דברים, עד כדי כך שאני יכול לכתוב ספר שלם".

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה