הילד נווה שהם שריגש מדינה שלמה חזר לפני יומיים משבי החמאס יחד עם אמו, סבתו ואחותו הקטנה יהל. כזכור, לאחר שנחטף נווה מבארי שחקני נבחרת ישראל סיפרו את סיפורו במסיבת העיתונאים לפני המשחק נגד שווייץ, ועלו להתאמן יחפים ברגל שמאל כאות הזדהות עם נעל הכדורגל היחידה שנשארה לנווה מבין כל חפציו.

לאחר שובו מהשבי ואחרי יומיים של התאוששות בקרב המשפחה, קיבל נווה הפתעה מרגשת. שהם קיבל סרטון עם הקדשה מיוחדת משחקן ברצלונה סרג׳י רוברטו, ומי שהיו אחראים לכך הם שי פל, יו״ר חוג האוהדים של ברצלונה בישראל שהשיג את הסרטון, ותום רוזנווסר אוהד ברצלונה נוסף שהיה בקשר עם סבו של נווה ודאג שהסרטון יגיע לייעודו.

תום רוזנווסר סיפר ל-ONE: ״פניתי לעטר כץ שכתבה את פוסט החטיפה על משפחתו של נווה, היא חיברה אותי לדודיו יובל ואביב מיוזמי צעדת משפחות החטופים, ולסבו גלעד. יחד עם צוות אוהדי ברצלונה הכנו משלוח מלא במתנות והבאנו למשפחה בכיכר החטופים. כשנווה חזר במוצאי שבת פניתי לשי פל שארגן את הסרטון מסרג׳י רוברטו. זה סיפור קטן אבל גדול על עם קטן אבל גדול. עם שהשלם שלו גדול מסך חלקיו, והוא לא שלם בלי החלקים החסרים. אמן וכולם ישובו במהרה, באהבה הזו ננצח״.

נווה שהם צופה ומתרגש מהמסר של רוברטו

״אני כל כך שמח לדעת שאתה בבית״, אמר סרג׳י לנווה. ״אני יודע שאתה אוהד גדול של ברצלונה אז אני מזמין אותך לבוא לצפות במשחק כשתהיה בעיר״. נווה שצפה בסרטון לא האמין, ותגובתו המרגשת לפניכם בסרטון, צפו.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה