לאחר רצף משחקים ללא ניצחון בליגה וההתרחקות מהפלייאוף העליון, במכבי נתניה יודעים שרק ניצחון ביתי היום (שבת, 15:00) על הפועל חיפה ישאיר ליהלומים סיכוי להשתלב בין שש הראשונות בתום העונה הסדירה.

איתן אזולאי עדיין לא כשיר לחלוטין ולמרות שהגביר את קצב האימונים. בצוות המקצועי עדיין לא הוחלט אם לכלול אותו בסגל. הקפטן אביב אברהם ייעדר עקב הרחקתו מול בית"ר ירושלים, כשבר כהן צפוי לעלות בהרכב.

גם ג'ואל אבו חנא, שנפצע בשבת שעברה, ינוח וייעדר גם ממשחק הגביע באמצע השבוע מול הפועל ירושלים, כאשר איתי בן שבת, שנכנס כמחליף בירושלים ורשם משחק מצוין, יפתח ב-11. בחלק האחורי, יש התלבטות בין קפטן המשנה כארם ג'אבר, לבין גיא מזרחי. עומר ניראון ימשיך בשער.

עומר ניראון (נעם מורנו)עומר ניראון (נעם מורנו)

"כל עוד יש סיכוי לפלייאוף העליון, אז ניתן את ה-100% ונילחם בכל משחק. כמובן שעם הקהל שלנו, אנחנו רוצים לבוא ולהביא שלוש נקודות להמשך. נקווה שהתוצאות האחרות יהיו לטובתנו ויעזרו לנו בסופו של דבר להשיג את הכרטיס לפלייאוף", אמר הקשר לירן רוטמן.

ההרכב המשוער: עומר ניראון, כארם ג'אבר (גיא מזרחי), סאבא חבדג'יאני, איתי בן שבת, נאסים אואמאו, בוריס אינו, מקסים פלקושצ'נקו, בר כהן, לירן רוטמן, עוז בילו ואיגור זלאטנוביץ'.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה