רן בן שמעון עוד לא הספיק להיכנס לתפקיד מאמן נבחרת ישראל, אך כבר זוכה ל’יועצים מקצועיים’ חדשים. אושר שקלים, חבר הכנסת מטעם מפלגת הליכוד, שלח היום (רביעי) מכתב לבן שמעון, ובו הוא ממליץ למנות את מנשה זלקה לקפטן הנבחרת הלאומית.

המכתב נשלח עם העתק לזלקה עצמו וליו”ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ, אך ספק אם הגיע ליעדו משום שחבר הכנסת כינה אותו “שינו זוהר”. אין ספק שמנשה זלקה ראוי לכבוד גדול עקב תרומתו וסיכון חייו למען מדינת ישראל, אך ספק אם חברי כנסת צריכים להתערב בשיקולים המקצועיים של מאמן נבחרת הכדורגל הלאומית, בטח אחד שלא יודע אפילו את שמו של יו”ר ההתאחדות.

במכתבו כתב ח”כ שקלים: “בעקבות מלחמת חרבות ברזל התגייס מנשה בצו 8 לשירות מילואים למען שמירה והגנה על מדינת ישראל ואזרחיה. מנשה אף זכה לאות הוקרה מכבוד נשיא המדינה על פעילותו להגנת עם ישראל. לנוכח הצעד שעשה אנו רואים לנכון כי יש לצרפו לסגל המורחב של הנבחרת ומן הראוי כצעד סימלי להעניק לו את הזכות לשמש כקפטן הנבחרת”.

“מהלך זה יחזק את המורל של שחקנינו ואף של חיילנו בחזית, יהווה דוגמה ומופת לילדינו ובני נוער וגם יגביר את ההזדהות של הקהל והעם לטובת הנבחרת של כולנו. בהזדמנות זו מברך אותך על מינוייך כמאמן הלאומי ומאחל לך הצלחה כבירה והישגים רבים בזירה הבינלאומית ולהמון רגעי גאווה למען כולנו”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה