אחרי שהוועדה המקצועית של ההתאחדות לכדורגל אישרה את המינויים החדשים למאמני נבחרות הנוער והנערים, היום (רביעי) הנהלת ההתאחדות לכדורגל אישרה את המינויים. המינויים שכעת הפכו לרשמיים נחשפו לראשונה כאן ב-ONE.

גיא צרפתי החליף את איתי מרדכי, שחזר לאימון קבוצת הנוער של מכבי חיפה, כמאמן נבחרת נוער ב'. אריק בנאדו מונה למאמן נבחרת נערים א' במקום גדי ברומר שמונה כמנהל המקצועי במחלקת הנוער של מכבי ת"א.

דני בונדר מונה למאמן נערים ב' במקום ניצן דמארי שמונה למאמן קבוצת הנוער של הפועל רעננה, בעוד יוסי שבחון מונה כמאמן הנבחרת החדשה, נערים ג'. גיא לוזון ימשיך לאמן את הנבחרת הצעירה ואופיר חיים ימשיך לאמן את נבחרת נוער א'.

אריק בנאדו (שחר גרוס)אריק בנאדו (שחר גרוס)

למעשה, בנאדו חוזר לאמן בנבחרות הצעירות בהן אימן בעבר ועשה זאת בהצלחה גדולה. בלם העבר אימן גם את קבוצת הנוער של מכבי חיפה בעבר, כך שמדובר במינוי ראוי ביותר.

אותו הדבר גם לגבי המינוי של גיא צרפתי, שאימן בעבר בהצלחה גדולה את קבוצת הנוער של מכבי חיפה ולאחר מכן צבר ניסיון עשיר כעוזרו של ברק בכר וכמאמן מכבי נתניה.

אותו הדבר לגבי המינויים של בונדר ושבחון שעברו לא מעט, כך שניתן לומר שהציוות של המחלקה הטכנית בראשות בוני גינצבורג, הוא בהחלט ראוי. יש לציין כי משה סיני ממשיך כראש מערך הסקאוטינג, פרדי דוד כמנהל מרכזי פיתוח ועומר בוקסנבאום כמנהל האקדמיה. אליהם  הצטרפו: אדם אואן יועץ, כראש מערך ביצועים ואדם דייויד כאחראי דאטה ואנליזה. אייל גידרון, מי שמשמש כעוזרו של אופיר חיים בנבחרת הנוער, יצטרף גם לאקדמיה של ההתאחדות במכמורת.

סרג'י רוברטו מחקה את ארץ נהדרת בטיקטוק
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה