בסרביה לא נותרו אדישים לקאמבק של ברק בכר למכבי חיפה. המאמן יחתום על חוזה לשנתיים בקבוצה מהכרמל ויחליף בקיץ את מסאי דגו, אחרי שבקיץ הקודם הצטרף לכוכב האדום בשידוך שלא צלח במיוחד והסתיים בדצמבר האחרון אחרי הדחת הסרבים מליגת האלופות והירידה למקום השני בליגה תחת הישראלי.

ב'מרידיאן' נכתב: "סיבוב של 360 מעלות. מי שיצר את מכבי חיפה החדשה חוזר למקום בו הצליח וסוגר מעגל. הוא עזב את הכוכב בטעם מר אחרי שישה חודשים ומיד החלו סיפורים על התעניינות ממכבי חיפה ומכבי תל אביב. מדובר בחדשות טובות גם לכוכב האדום שלא תצטרך יותר לשלם לו משכורת, אחרי שהתחייבה לשלם לו עד שימצא עבודה חדשה. ברגע שהוא יחתום על החוזה במכבי חיפה, הוא 'יזוז' מרשימת המשכורות של הכוכב האדום".

ב'טלגרף' הוסיפו: "אין יותר דילמה. בכר יגיע למכבי חיפה ויצטרף אליה לשנתיים. בכר לא נשאר יותר מדי זמן בכוכב האדום ועזב אותה בסוף השנה שעברה. גם בנבחרת ישראל רצו אותו, אבל הוא העדיף לדחות את ההצעה".

ב'נובוסטי' הוסיפו: "הסאגה הגיעה לסיומה ובכר מצא קבוצה חדשה. מדובר במידע חשוב מאוד לכוכב האדום, שהייתה עליה חובה לשלם לו עד שימצא משרה חדשה. עכשיו הנהלת הכוכב האדום לא תצטרך לדאוג יותר מהמשכורת של המאמן".

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה