מכבי חיפה תתכנס בשעות הצהריים בבית מלון באשדוד, שם תעשה את הכנותיה האחרונות לקראת משחקה הערב (ראשון, 20:00) מול מ.ס אשדוד במטרה לזכות בניצחון ולחזור לפסגה על חשבון מכבי תל אביב.

נשיא המועדון יעקב שחר הגיע אתמול לאימון המסכם של הקבוצה במתחם כפר גלים, פרגן לשחקנים ולצוות על העפלה לשלב שמינית גמר הקונפרנס ליג, אבל בנשימה אחת דאג להזכיר לשחקנים לשים בצד את מה שהיה באירופה ולחזור להתרכז בליגה.

"עשינו תיקו בדרבי ועכשיו חשוב שנחזור למסלול הניצחונות. עשינו דברים יפים עד עכשיו. אנחנו לקראת הישורת האחרונה וזה הזמן ללכת עד הסוף ולחזור לנצח לקראת משחקי הפלייאוף", אמר שחר לשחקנים.

יעקב שחר (עמרי שטיין)יעקב שחר (עמרי שטיין)

בקבוצה התייחסו לדברים של שחר ואמרו: "כאשר שחר מגיע יש יראת כבוד כלפיו וזה מכניס אותנו עוד יותר לפוקוס. מצפה לנו משחק סופר קשה באשדוד. זה מוקש לא קטן ואנחנו צריכים לבוא ברמת המוכנות הכי גדולה בעיקר עכשיו אחרי שמכבי ת"א פתחה פער של 3 נקודות".

במישור המקצועי נראה שהמאמן מסאי דגו התלבט במהלך האימון המסכם אם לפתוח בקו של ארבעה שחקנים או קו של שלושה בלמים, אבל נראה שהוא יעשה מספר שינויים לעומת ההרכב שפתח בגנט. להוציא את דניאל סונדגרן שמושעה בגלל צבירת כרטיסים צהובים, רמי גרשון יירד לספסל ובהנחה שדגו יחליט לעלות עם שלושה בלמים, יהיו אלה עילאי פיינגולד שעשה השנה קפיצת דרך משמעותית ביותר, עבדולאי סק ושון גולדברג. 

צפוי לרדת לספסל. רמי גרשון (האתר הרשמי של מכבי חיפה)צפוי לרדת לספסל. רמי גרשון (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

גדי קינדה יחזור להרכב ואותם הדברים אמורים לגבי פייר קורנו שיפתח על חשבון קני סייף. לורנצו שימיץ' ימצא את עצמו זו הפעם השנייה ברציפות בספסל. מקומו של פרנזי פיירו בחוד ההתקפה מובטח, כמו גם מקומם של ענאן חלאילי והקפטן ליאור רפאלוב.

במכבי חיפה מודעים לכך שמדובר במגרש חוץ לא פשוט ולא מהטובים בארץ בלשון המעטה, אבל יש לעבור בהצלחה את המשוכה כדי להתכונן בראש שקט למשחק הגביע ביום רביעי מול הפועל אום אל פאחם מהלאומית, שם דגו יעשה רוטציה רחבה יותר ואפשר לשחקני מפתח מנוחה. לסגל היום יחזרו תומר חמד, ליאור קאסה ומאור קנדיל.

הכירו את פיורנטינה יריבת מכבי חיפה הבאה

בנושא אחר, ביום שישי האחרון, הגיעו שחקני הקבוצה שריף כיוף וקני סייף יחד עם שחקן העבר ראובן עטר, ליקנעם, לחניכת מגרש וטורניר לזכרו של איתי גליסקו ז״ל, אוהד הקבוצה אשר נפל במלחמת "חרבות ברזל" במוצב פגה.

השחקנים חתמו, הצטלמו ושוחחו עם בני המשפחה והחברים שנכחו במקום ונתנו להם רגע של הפוגה בתקופה קשה זו. שוער הירוקים, שריף כיוף, אמר: "זכות גדולה לנו לכבד ולהנציח את זכרם של גיבורי ישראל. בזכות איתי אנו ממשיכים לחיות כאן".

שריף כיוף באירוע לזכר איתי גליסקו (האתר הרשמי של מכבי חיפה)שריף כיוף באירוע לזכר איתי גליסקו (האתר הרשמי של מכבי חיפה)
קני סייף באירוע לזכר איתי גליסקו (האתר הרשמי של מכבי חיפה)קני סייף באירוע לזכר איתי גליסקו (האתר הרשמי של מכבי חיפה)
שריף כיוף וקני סייף באירוע לזכרו של איתי גליסקו (האתר הרשמי של מכבי חיפה)שריף כיוף וקני סייף באירוע לזכרו של איתי גליסקו (האתר הרשמי של מכבי חיפה)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה