אחרי הסערה הגדולה בה חלק משחקני מכבי חיפה לא החזיקו את השלט למען החזרת החטופים במשחק ההשלמה מול הפועל פתח תקווה, גם אייל ברקוביץ’ הגיב הערב (שלישי) בתוכנית הספורט של ישראל ב-102FM לנושא: “נפלנו עליהם יותר מדי, זה כמו הסיפור עם רובי קין. הזרים עשו מעשה על הפנים, אבל לזרוק אותם מפה זה מוגזם”.

“נפלנו על הזרים של מכבי חיפה יותר מדי. כבר שמעתי לקחת לאחד את האזרחות ולזרוק אחד מהארץ. זה כמו הסיפור עם רובי קין – יש דברים שרואים מפה ולא רואים משם. הם זרים ואל תצפו מהם להתנהג כמו אחרון הפטריוטים כי זה לא יקרה. זה שהם לא ידעו את המשמעות של השלט זה שטויות, הם ידעו הכל והם פשוט פחדו להחזיק את השלט כי הם פחדו ממה שיגידו במדינות שלהם”.

“למה הם הסכימו לעמוד בדקת דומיה? כי אנשים בחו”ל לא יודעים על מה הם עומדים ולא מתייחסים לזה, לעומת זאת, עם השלט זה תמונה מצולמת שלהם שיכולה להסתובב ברחבי העולם. אדם מהמועדון אמר לי שכל הזרים ידעו מה השלט אומר ואיך שצ’ירון שרי התנהג בחדר ההלבשה בסיום המשחק זה עוד יותר אומר שהוא ידע הכל. בסיום המשחק הוא עשה בלגן גדול, צעק ‘למה עשיתם לנו את זה? קילל את כל העולם וזרק דברים”.

צ'ירון שרי לא אוחז בשלט למען החטופים (עמרי שטיין)צ'ירון שרי לא אוחז בשלט למען החטופים (עמרי שטיין)

“אל תעשו עליהם עליהום כזה גדול. גם אני שיחקתי באנגליה ואם הייתה שם מלחמה כזאת אני לא יודע אם לא הייתי חוזר לארץ מיד. כשהייתה מלחמה לאחרונה באוקראינה, מנור סולומון לא ברח משם? ומישהו כעס עליו? הזרים של מכבי חיפה עשו מעשה על הפנים, אבל מפה ועד לזרוק אותם מהמדינה זה מוגזם. אני יותר מודאג מההתנהגות של שרי אחר כך בחדר ההלבשה, שזרק דברים וקילל, זה יותר מגעיל”.

“אנחנו מאוד כועסים וממורמרים, האווירה קשה, אבל בואו לא נפיל את זה על הזרים. צריך גם לראות את הצד שלהם. רובי קין? הוא לא יכול לדבר, זה לא שהוא לא רוצה. אשתו מעלה דברים ושוחטים לה את הצורה. אשתו זה למעשה הוא, היא לא הייתה מעלה דברים כאלה בלי אישור שלו. הוא לא רוצה להתערב פוליטית”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה