במסגרת הבית הישראלי, נערכו שני משחקים נוספים (אתמול) שישי, כשבמוקד קוסובו התדרדרה למקום הלפני אחרון בטבלה אחרי שהיא ורומניה נפרדו ב-0:0 ושווייץ נותרה מושלמת בפסגה אחרי שניצחה 1:2 את אנדורה. 

אנדורה – שווייץ 2:1

השווייצרים אמנם ניצחו בהפרש של שער אחד, אך היו עדיפים בהרבה כשהיו יכולים להבקיע שערים נוספים. רמו פרוילר (7’) כבש ראשון עבור האורחים כשעבר את השוער וגלגל לרשת לאחר שקיבל כדור עומק נהדר. בדקה ה-32 זקי אמדוני הכפיל מבישול של שארדן שאקירי ובמחצית השנייה מרסיו ויירה (67’) צימק בנגיחה. הנבחרת שפייבוריטית לעלייה מהמקום הראשון בבית נותרה מושלמת ותפגוש את רומניה במשחק הבא.

דקה 7, שער! שווייץ עלתה ל-0:1: רמו פרוילר קיבל כדור עומק נהדר, עבר את איקר אלברז וגלגל אל הרשת. השער תחילה נפסל בטענת נבדל, אך ה-VAR תיקן ואישר אותו.

רמו פרויילר כובש (רויטרס)רמו פרויילר כובש (רויטרס)

דקה 32, שער! שווייץ עלתה ל-0:2: שארדן שאקירי הרים כדור נפלא מהאגף הימני לזקי אמדוני שבעט מהאוויר מדויק אל הפינה השמאלית.

דניס זקאריה (רויטרס)דניס זקאריה (רויטרס)

דקה 67, שער! אנדורה צימקה ל-2:1: מרסיו ויירה התחבר נהדר עם הראש לכדור חופשי ודייק לפינה הימנית.

מרסיו ויירה חוגג (רויטרס)מרסיו ויירה חוגג (רויטרס)

קוסובו – רומניה 0:0

הקוסוברים ידעו שניצחון על הרומנים יחזיר אותם למאבק לאחר שאיבדו נקודות מול אנדורה, אך הם לא השכילו לעשות זאת למרות שהיו עדיפים ויכלו להכריע את המשחק. במחצית הראשונה הקבוצות התקשו להניע את הכדור ולהגיע למצבים במגרש המוצף, כשבשנייה האורחים לקחו פיקוד וכמעט כבשו ממבצע סולו של מרגים ווז’בודה ובהמשך כבר עלו ליתרון משער של אדון ז’רגובה, אבל ה-VAR פסל. בתוספת הזמן ודאט מוריצ'י בעט ברשלנות מעל המסגרת.

בעקבות הניצחון של ישראל, המארחים התדרדרו למקום הלפני אחרון עם שלוש נקודות ויקוו להשיג ניצחון ראשון בקמפיין במשחק הבא מול בלארוס. מנגד, רומניה עם שבע נקודות במקום השני ותנסה להפתיע את שווייץ.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה