מכבי תל אביב חטפה הערב (שלישי) סטירה מצלצלת, לאחר שהודחה מגביע המדינה בתום הארכה ודרמה גדולה עם 4:2 למכבי פ”ת, שניפץ את חלום הטרבל של הצהובים.

“כמובן שהתחושות קשות, זה היה קשה לצפייה” אמר בסיום מאמן מכבי ת”א רובי קין. “אם להיות כן, לא היינו מספיק טובים הערב, אבל עדיין היינו צריכים לנצח כמו שאני רואה את הדברים. זה לא היה טוב מספיק. השערים הגיעו מטעויות שלנו. כעסתי מאוד על שער השוויון, ידענו מה יקרה אחרי הפנדל שלנו ושער השוויון שהגיע שלוש דקות אחרי הרג אותנו".

המאמן נשאל האם הוא מתחרט על הרוטציה הרחבה שביצע וענה: "לא, עשינו גם הרבה חילופים. ההרכב הזה יכול היה לנצח, אין לי שום חרטות, היינו צריכים לנצח. הייתה לנו הזדמנות וזרקנו אותה".

קין המשיך ונשמע מאוכזב למדי: "אחרי המשחק אמרתי לשחקנים את מה שאמרתי לכם. אני מסתכל קודם כל על עצמי, מה אני עשיתי לא טוב מול עצמי, צריך לבדוק את עצמך וזה מה שאמרתי להם. אני רוצה שהשחקנים שלי ידברו ביניהם, עכשיו זה תלוי בהם להראות קצת אופי".
לגבי איך מתאוששים לקראת המשחק מול מכבי חיפה בשני: "צריכים אופי ומנהיגים שמתעלים. אני אצפה עד שני ואראה מי מגיע, הפסדים זה חלק מהכדורגל. יהיו כמה החלטות שאצטרך לקבל, חלקן לא יהיו קלות עבורי".

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה