מכבי תל אביב כבר מתחילה להכין ברקע את העונה הבאה בכל הנוגע לשחקנים הישראלים, עליהם היא מבינה שיהיה מאבק רציני מאוד בקיץ, ולכן חלק מהפעולות נעשות כבר עכשיו בלי קשר למאבק האליפות. כפי שפורסם ב-ONE אתמול, החלו כבר מגעים עם שגיב יחזקאל שעל פי הערכות אמור לקבל בקרוב שחרור מפיפ”א. 

שם נוסף שעל הפרק הוא כארם זועבי מהפועל ירושלים, כאשר השיחות בנוגע אליו החלו כבר בחודש פברואר כשפי שנחשף בזמנו ב-ONE. הצהובים עדיין לא ירדו מהשחקן, שסעיף השחרור שלו עומד על קצת פחות ממיליון אירו וייתכן כי מכבי ת”א תבחר להפעיל את הסעיף כדי להחתימו. זועבי בן ה-18 הוא אחד השחקנים המוכשרים בשנתון 2006 וסומן על ידי המועדון כבר לפני כמה שנים.

שם נוסף שהחלו לגביו שיחות בחודש פברואר הוא עידן טוקלומטי, אולם בעלי מכבי פתח תקווה, אבי לוזון, עומד על דרישתו לקבל עליו כמה מיליוני אירו ובונה גם על הטורניר האולימפי שיכול להרים את מחירו אם ישחק במדי נבחרת ישראל של גיא לוזון. בכל אופן, סיכוייו להירכש על ידי מכבי תל אביב בשלב הזה מוגדרים כקלושים. 

אפליקציית מציאות מדומה החדשה של מכבי ת"א

היום (שבת, 17:00) מכבי תל אביב תנסה לחזור למסלול הניצחונות לאחר ההפסד המאכזב להפועל באר שבע. הצהובים יופיעו בלי ערן זהבי המוצהב, כאשר אנריק סבוריט (8), רוי רביבו (8), דור פרץ (4) ומילסון (4) הם הבאים בתור שבסכנה להיות מורחקים במקרה של כרטיס צהוב נוסף. דור תורג’מן אמור להחליף את זהבי בחוד ורוי רביבו מועמד לחזור להרכב במה שעשויים להיות השינויים היחידים של רובי קין. יונתן כהן יהיה בסגל הקבוצה אחרי תקופה ארוכה. כל הכרטיסים לאוהדי מכבי ת”א אזלו ובלומפילד יהיה מלא. 

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה