מפגש מיוחד התרחש אמש (שני) בבית חולים שניידר בין אבי נמני לגל גולדשטיין-אלמוג בן ה-11, אוהד מכבי תל אביב. גל שוחרר משבי החמאס במסגרת הפעימה השלישית לאחר 51 ימים בשבי, יחד עם אמו חן אלמוג גולדשטיין ושניים מאחיו, אגם בת ה- 17 , טל בן ה- 9 . האב נדב והבת הגדולה ים, 20, נרצחו על ידי המחבלים הארורים ב-7 באוקטובר בכפר עזה.

האם ושלושת ילדיה נחטפו לעזה. גופותיהם של נדב וים אותרו בבית לאחר שהצבא הגיע לקיבוץ. נדב גולדשטיין-אלמוג, 48, היה טריאתלט מצטיין שהשתתף  בהרבה תחרויות ואף בתחרות איש הברזל "ישראמן", כשהיה אמור להשתתף השנה בתחרות נוספת.

אבי נמני סיפר ל-ONE: "זה היה מפגש מרגש מאוד, בעיקר עם הילד וגם עם המשפחה. פגשתי ילד חכם ושנון, פגשתי במשפחה מקסימה, תומכת ומדהימה וכולי תקווה ששבט גולדשטיין יצליח להתגבר על התקופה הנוראה. ילד מקסים, אוהד של מכבי ת"א ונבחרת ישראל, והדבר שהכי עניין אותו היה לדעת מה עשתה נבחרת ישראל במשחקי מוקדמות היורו, וגם מה היה במשחקי מכבי ת"א במשחקים האחרונים. הם מנסים כרגע להסתגל לחיים החדשים אחרי התקופה הנוראה שהם עברו".

אבי נמני פוגש את משפחת גולדשטיין

עוד הוסיף נמני: "אני מתכוון להמשיך ללוות את גל, הוא יגיע איתי למשחק בית של מכבי ת"א. אני שמח שהוא ביקש להיפגש איתי. צריך לזכור, מצד אחד צריך לעשות הכל כדי להביא את שאר החטופים הביתה, אך גם צריך להמשיך ללוות, לתמוך, לעזור לחטופים שחזרו. הם עברו תקופה מאוד לא פשוטה, זה לא רק ‘חזרנו וזהו’. לכן צריך לתת להם את התמיכה לאורך הזמן".

אבי נמני נפגש עם גל גולדשטיין-אלמוג (פרטי)אבי נמני נפגש עם גל גולדשטיין-אלמוג (פרטי)
אבי נמני נפגש עם גל גולדשטיין-אלמוג (פרטי)אבי נמני נפגש עם גל גולדשטיין-אלמוג (פרטי)
אבי נמני עם משפחת גולדשטיין (פרטי)אבי נמני עם משפחת גולדשטיין (פרטי)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה