על רקע מתקפת הטילים על ישראל מאיראן וההחלטה להמשיך לשחק את משחקי הכדורגל ללא קהל, מנהלת הליגות בכדורגל הוציאה הנחיות לקבוצות.

נכון לעכשיו המשחקים היום בליגת העל: הפועל חיפה – בני ריינה (19:45), הפועל ירושלים – מכבי פ"ת (19:00), מ.ס אשדוד – מכבי נתניה (20:00) אמורים להתקיים, אך בלי קהל.

ניר ינקלביץ, משנה למנכ"ל הליגות בכדורגל, הוציא דף הנחיות לקבוצות: "בעקבות הנחיות פיקוד העורף, המשחקים המתוכננים להיערך בימים ראשון ושני, 14-15.04.2024, יתקיימו בהשתתפות בעלי התפקידים בלבד וללא קהל”.

“תשומת לבכם, כי אין מגבלה על כמות בעלי התפקידים (לרבות זכיין השידור וכלי התקשורת המסקרים את המשחק) ובלבד שמדובר בבעלי תפקידים העוסקים בניהול המשחק תחת מגבלת הכמויות שנקבעה על ידי פיקוד העורף”, הוסיף.

עוד מבקשים במנהלת מהקבוצות שלא יביאו למשחקים ילדים להביא את הכדורים: "תשומת לבכם כי אין להציב במשחקים שיערכו בימים אלו ילדים מביאי כדורים ואת ילדי דגל האמצע. על הקבוצות לפרוס את דגל האמצע שעה לפני מועד הפתיחה ולפנותו בסיום הטקס”.

“במקום מביאי כדורים יפוזרו כדורים מסביב למגרש ובאחריות כל קבוצה לוודא כי בכל זמם נתון יוחזרו  כדורים למקומות אלה על ידי צוות הקבוצה”, נמסר מהמנהלת.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה