מכבי תל אביב חזרה לנצח אמש (שני) ועשתה את זה עם 1:5 על מכבי נתניה במשחק חוץ מול החניכים של גיא צרפתי. פודקאסט מכבי ת"א התכנס לסכם את המשחק והוא מנתח כמובן את הצהובים, אך אי אפשר בלי מילה על אחד ההרכבים ההזויים שנראו מצד היריבה, מה שבטח לא הזיק לרובי קין ולחניכיו בדרך לניצחון החלק. 

אבל כאמור זהו לא פודקאסט על מכבי נתניה ולכן רז אמיר ואורן קדוש התמקדו במכבי תל אביב והמסקנה הראשונה היא קודם כל להמתין עם החגיגות. עד ה-1:3 הצהובים שיחקו מחניים מול נתניה. הכדור עף מצד לצד, השיטה והסגנון הותאמו ספציפית למשחק הזה, ויהיה קשה מאוד להסיק דברים עתידיים מבחינה התקפית. 

מה שכן אפשר להסיק זה ששוב אותם ליקויים בהגנה חוזרים על עצמם. אבישי כהן בסדרה של 3 טעויות זהות הצליח להחזיר את נתניה למשחק ולכן הוחלף, אבל הבעיה הגדולה היא מה לעשות הלאה כי אחרי חילוף כזה במחצית, של מגן שמאלי שנכנס במקום מגן ימני, לא בטוח שרובי קין יכול להחזיר את כהן להרכב. 

רובי קין (ראובן שוורץ)רובי קין (ראובן שוורץ)

אבל זה לא רק אבישי כהן. הצהובים שוב מתקשים בהתמודדות עם כדור ארוך, השמירה בנייחים נותרה רעה והפעם הצטרף לכך גם קו קישור שנשבר בקלות ועמד בצורה לא הגיונית במשך הרבה דקות. מול יריבה יותר נורמלית זה היה יכול ללכת לכיוונים אחרים לגמרי. 

ועדיין, היו חמישה שערים, ועידו שחר לקח את ההזדמנות שלו בשתי ידיים והיה מי שבאמת עשה כאב ראש חיובי לקין. אי אפשר בלי מילסון, ששוב הראה שהוא הכדורגלן הכי טוב בליגה, ואי אפשר גם בלי לדבר על ערן זהבי ודור פרץ. האם שניהם יחזרו להרכב מול הפועל באר שבע? וכמובן - השאלות שלכם. האזנה נעימה.

צרפתי מתלונן על השיפוט, במכבי חוגגים
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה