"אני גאה בערן זהבי, קפטן מכבי ת”א, ואתן לו כל גיבוי משפטי בינלאומי על כך שהוא תומך בחיילי צה"ל ומעלה את מורלם", כך אמר יו"ר לשכת עורכי הדין, עו"ד עמית בכר, “אותם חיילי צה"ל מממשים את זכותה של מדינת ישראל להגן על עצמה לאחר הפשעים נגד האנושות שביצע החמאס באותה שבת שחורה".

הדברים הללו הגיעו בתגובה ישירה לכך שיו"ר איגוד עורכי הדין הטורקי, ישר באש, ביקר את זהבי על רקע המלחמה: “הוא תומך בצבא הישראלי ולא נענש", ובתגובה חיים רביבו הגן על כוכב מכבי ת”א. עו"ד בכר הוסיף: “אני מגנה את טענותיו השקריות של עו"ד באש כי ישראל מבצעת פשעי מלחמה.

“טענותיו של עו"ד באש כי ישראל מבצעת פשעי מלחמה הם למעשה תמיכה במעשיו של ארגון הטרור הרצחני חמאס-דאע"ש, תמיכה בפשעים נגד האנושות שביצע חמאס ב-7 באוקטובר כאשר אנס נשים ונערות, ערף ראשים של תינוקות וירה בראשם.

"מגנה את טענותיו השקריות של עו"ד באש". עו"ד עמית בכר (יח"צ)"מגנה את טענותיו השקריות של עו"ד באש". עו"ד עמית בכר (יח"צ)

“ארגון הטרור הרצחני חמאס-דאע"ש הוא זה שביצע פשעים נגד האנושות, וממשיך לבצע אותם בעת שהוא משתמש בעזתים ובחטופים כמגן אנושי, כאשר הוא גוזל אוכל ודלק מהעזתים. טוב היה לו עו"ד באש היה מצטרף לכלל הקהילה המשפטית הבינלאומית ומגנה באופן נחרץ את פשעי המלחמה והפשעים נגד האנושות שביצע ארגון הטרור הקיצוני חמאס-דאע"ש, ותומך בזכותה של מדינת ישראל להגן על עצמה”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה