פרויקט שילוב שחקני הנוער של הפועל תל אביב בקבוצה הבוגרת נמשך השבוע עם החתמתם של דורון ליידנר ושביט מזל לחמש שנים כל אחד, כאשר ביחד איתם טום אחי מרדכי, אילי טמם, עמית מאיר, אופק עובדיה ואושר דוידה מתאמנים עם הקבוצה של ניר קלינגר בראייה עתידית, מועמדים להישאר בסגל בעונה הבאה ואולי אף לקבל דקות כבר בפלייאוף העליון העונה. 

מלבד זאת, במתחם חודורוב עוסקים במקביל בצירוף שחקנים צעירים ומוכשרים נוספים בעלי פוטנציאל להשתלב בקבוצה הבוגרת, אחד מהם הוא לי און מזרחי בן ה-17, שחקן בית"ר ירושלים שהחל להתאמן עם הקבוצה של רוני לוי במהלך העונה.

משחק בית: עידן ורד נגד בן שהר ראש בראש

מזרחי, בנו של שחקן העבר הבית"רי וסוכן השחקנים בהווה איתן מזרחי, מתופקד כקשר מתחת לחלוצים וכשחקן כנף, העונה הוא כבש חמישה שערים בליגת העל לנוער. הוא שיחק בנבחרות הנערים ועתה נמנה על סגל נבחרת הנוער ונחשב לאחד השחקנים היותר מוכשרים בסגל של גדי ברומר.

פאבלו סוארס מול לי און מזרחי (נעם מורנו)פאבלו סוארס מול לי און מזרחי (נעם מורנו)

בהפועל ת"א שמו עין על מזרחי כבר במהלך העונה החולפת בליגת העל הנוער ובדקו את האפשרות להעבירו למתחם חודורוב, אך מו"מ כספי לא הבשיל לכדי עסקה. כעת, במציאות הקורונה, מזרחי עדיין על הפרק בוולפסון אך לא במתווה של קנייה, כאשר אביו, איתן, אמור לנסות ולהשיג שחרור עבורו לאחר פגישה שמתוכננת מול ראשי בית"ר. כרגע לפחות מדובר על השאלה עם אופציה לרכישה, כאשר מספר שיחות כבר התנהלו בנושא בין הצדדים.

איתן מזרחי (איציק בלניצקי)איתן מזרחי (איציק בלניצקי)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה