מכבי פתח תקווה היא אחת מהפתעות העונה בליגת העל. הקבוצה של בני לם, שניצחה בסטייל 1:5 את בני סכנין בשבוע שעבר, תתארח ביום שבת ב-19:30 אצל הפועל חדרה, למשחק אליו היא כבר צפויה להגיע כמעין פייבוריטית.

לקראת ההתמודדות,  המאמן בני לם שוחח הבוקר עם ONE: “אני חושב שיש לי שחקנים שחלקם צעירים, חלקם מנוסים וחלקם שיחקו פה הרבה שנים והם מבינים עניין. הם יודעים שהברזל חם, צריך להמשיך לדפוק בו כי אתה לא יודע מה יהיה מחר. זה מסוג המשחקים. יהיה לנו משחק קשה, אבל יהיה משחק קשה גם לחדרה”.

“בתקשורת אומרים שהליגה שוויונית ומסוכנת. כל משחק בתקופה הזאת הוא על שש נקודות, כי אם חדרה תנצח אותנו, פתאום היא תהיה עם שש נקודות אחרי פתיחת עונה לא טובה. זה הכדורגל ואנחנו צריכים לשמור על הדבר הזה, לעבוד קשה במגרש ולהמשיך להיראות כמו שאנחנו נראים ברוב המשחקים השנה”.

בני לם (עמרי שטיין)בני לם (עמרי שטיין)

העובדה שקבוצתו פייבוריטית: “אני לא מסתכל על זה ככה. אין פייבוריטית, כל משחק הוא לגופו וקשה. חדרה של היום היא קבוצה שמנסה לשחק כדורגל ויש לה שלושה שחקני רכש חזקים מאוד בחלק הקדמי. כל אחד מהם הוא שחקן שיכול להבקיע שערים”.

הציפיות: “אותנו זה לא צריך לעניין. על רמת הציפיות יכולים לדבר בתקשורת או חלק מהקהל. אנחנו צריכים להיות עם רגליים על הקרקע, להבין שהליגה הזאת מסוכנת ושהכול יכול להתהפך. אנחנו לא רוצים להגיע למצב שזה יתהפך עלינו, אלא רוצים להמשיך לשחק איך שאנחנו משחקים”.

השינויים בהרכב: “אם שמתם לב, אחרי כל משחק שאנחנו משחקים, אנחנו מבצעים שניים או שלושה שינויים בהרכב. זה לא בהכרח, שאם הקבוצה ניצחה, אז אמשיך עם ההרכב. אני רואה דברים במהלך האימונים, אני מסתכל על שחקנים אם עלה להם ואם כן אז אוציא אותם מההרכב”.

בני לם (חגי מיכאלי)בני לם (חגי מיכאלי)

הפציעה של מאור לוי: “אני אמנם כיום מאמן, אבל גם הייתי שחקן. אז אמרתי למאור שאין מה לעשות ושתמיד הפציעות מגיעות כשהשחקנים נמצאים בשיא כושרם. הוא נמצא בתקופה מצוינת, זה חלק מהכדורגל ונצטרך למצוא שחקנים שייקחו את הצ'אנס. שיחקנו בלי מאור, בלי ג'אבר, בלי טל ובלי בן שהר. כמעט כולם ישבו בחוץ בעבר ואני רוצה להאמין שמי שישחק ייקח את הצ'אנס".

הסוד של מכבי פ"ת: “עבודה קשה, חדר הלבשה טוב וקבוצה שאני מרגיש שגם חברתית היא טובה. גם השחקנים שלא משחקים, מחבקים את אלו שמשחקים אחרי ניצחון או שער. הביחד הזה עושה את הכול”, סיכם.

מאור לוי (חגי מיכאלי)מאור לוי (חגי מיכאלי)

שחקן ההגנה מוחמד הינדי הוסיף: “אנחנו עושים משחקים טובים, עובדים מאוד קשה באימונים כדי להיות ברמה הזאת ואני מקווה שזה ימשיך. אני מסכים עם בני ששמחת החיים שהוא הביא איתו, גורמת לנו לשחק כדורגל שמח ולרצות לשחק התקפי”.

“שינויי העמדות שלי? מה שבני מבקש אני משחק. העיקר לשחק, להיות טוב ולעזור לקבוצה. הפנדלים? טל הוא הפנדליסט, אבל כשטל לא על המגרש אז נותנים לי את הביטחון ואני שמח שכרגע אני על 100% הצלחה. אני עונה רביעית במכבי פ"ת וזה לא סוד שאני מחובר למועדון הזה ואוהב להיות פה”.

מוחמד הינדי בועט פנדל (שחר גרוס)מוחמד הינדי בועט פנדל (שחר גרוס)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה