הפועל חיפה לא רוצה שהעונה הזו תגמר. האדומים-שחורים מהכרמל רוצים להמשיך את המומנטום החיובי שיצרו ב-70 הדקות מול מכבי חיפה גם במחזור הבא מול בני סכנין מחר (שבת, 17:30), אך הם ייאלצו לעשות זאת ללא אחד הכוכבים הגדולים שלהם.

גיא מלמד, שכזכור נפצע ב-1:1 בדרבי, יחמיץ את המשחק מול האקסית, כשגם ג’ורג’ דיבה לא ישתתף בעקבות צבירת כרטיסים צהובים. מי שינסו להמשיך להוביל הם תומר יוספי ומוחמד קמארה, שהציגו יכולת מצוינת.

מי שצפוי לשוב להרכב לאחר שהורחק על צבירת צהובים הוא ינון אליהו, מה שיסיט את נועם בן הרוש לעמדת המגן השמאלי. חאתם עבד אלחמיד צפוי לפתוח במרכז ההגנה לצידו של פרננד מאיימבו. בחלק הקדמי לצד קמארה ויוספי צפוי להיות איתי בוגנים.

ינון אליהו חוגג. חוזר (ראובן שוורץ)ינון אליהו חוגג. חוזר (ראובן שוורץ)

רוני לוי שיתמודד שוב פעם מול חברו הטוב סלובודאן דראפיץ’ אמר: “לבני סכנין יש מאמן מצוין והם נאבקים על הכרטיס לפלייאוף העליון. כל המשחקים במחזורים הקרובים הם משחקים בעלי משמעות של אלה שרוצים להגיע לפלייאוף ואלה שלא רוצים להסתבך בקרבות תחתית”.

עוד אמר: “אנחנו מסתכלים על עצמינו וחשוב לנו להמשיך לשחק טוב. זה עוד משחק חשוב בדרך. בכל משחקי הקבוצה בבית ובחוץ הרגשנו את החיבור ואת הקהל שלנו. אני מקווה שניתן להם להיות שמחים וגאים בנו גם בהמשך”.

סלובודאן דראפיץ' ורוני לוי (שחר גרוס)סלובודאן דראפיץ' ורוני לוי (שחר גרוס)

יואב כץ מעוניין להמשיך את ההתקשרות עם רוני לוי לשנים הקרובות והצדדים מעלים את האפשרות שלוי ימשיך בתנאי שלא תהיה פנייה מהנבחרת למאמן, דבר שכרגע לפחות לא עולה על הפרק ולא נשקל בעיקר בגלל שהנבחרת במהלך חודש מרץ הייתה עסוקה בפלייאוף היורו מתוך המגמה של להעפיל ליורו.

ההרכב המשוער: יואב ג’ראפי, ינון אליהו, פרננד מייאמבו, חאתם עבד אלחמיד, נועם בן הרוש, נאור סבג, דור מלול, לירן סרדל, תומר יוספי, מוחמד קמארה ואיתי בוגנים.

"אני יכול לשחק ולתרום בליגת העל"
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה