כאשר היא מעודדת מניצחונה האחרון מול מכבי נתניה, הפועל חיפה ממשיכה להיערך לקראת המשחק מחר (שלישי, 19:30) בסמי עופר מול מכבי פתח תקווה במסגרת שמינית גמר גביע המדינה. מדובר במשחק שנדחה מהשבוע שעבר בגלל הבחירות המקומיות. 

הבלם פרננד מאיימבו עבר סדרת בדיקות ועל פי האבחנה הוא סובל מקרע בשריר הירך האחורי וייעדר בין עשרה ימים לשבועיים. מדובר בחיסרון עליו הקבוצה הצליחה להתגבר במשחק מול נתניה, כאשר ג'ורג' דיבה ודניס פוליאקוב פתחו במרכז ההגנה ומאוחר יותר הוסט חאתם עבד אלחמיד למרכז ההגנה על חשבון פוליאקוב.

הבשורה הטובה מבחינת רוני לוי היא חזרתו להרכב של מוחמד קמארה, שחוזר מהשעיה בגלל צבירת כרטיסים צהובים. מדובר בתוספת כוח משמעותית למשחק הקרוב שבסיומו הפועל חיפה תדע אם היא עשתה צעד נוסף בגביע.

מוחמד קמארה מול עבדולאי סק (רדאד ג'בארה)מוחמד קמארה מול עבדולאי סק (רדאד ג'בארה)

גם נועם בן הרוש שנכנס מחליף בנתניה והיה טוב צפוי לחזור להרכב של רוני לוי במקומו של ינון אליהו, כמו גם נאור סבג שהחסיר את המשחק אחרי שהיה במחיצת אשתו בחדר הלידה. סבג הפך לאב אחרי שאשתו ילדה בן בכור.

בקבוצה מציינים לחיוב את אורן ביטון שעל אף שלא שיחק בתקופה האחרונה נכנס בפיגור 1:0, היה בגישה חיובית ותרם רבות למהפך. הבעלים יואב כץ החליט להוזיל את המחירים לקראת המשחק כאשר ליציע המזרחי וליציע האורחים המחיר יעמוד על 50 שקלים במקום 60 וליציע הכסף 80 שקלים במקום 90, כאשר והצפי הוא לכ-3,000 אוהדים.

לגבי חאתם עבד אלחמיד שעושה סימנים של מי שחוזר לכושר משחק, הרי שהבעלים יואב כץ משוחח לאחרונה עם השחקן בנוגע להמשך ההתקשרות בעונה הבאה. עבד אלחמיד בעל השכר הגבוה ביותר בהפועל חיפה בתקופת יואב כץ ושכרו מעורך ב-80 אלף שקלים בחודש. השחקן מסיים חוזה בקיץ הקרוב וכץ רוצה בשחקן: "עבד אלחמיד ואני משוחחים בכללי ואני משוכנע שנמצא את הדרך המשותפת כדי שהוא ימשיך. מדובר בבחור יוצא מהכלל ובשחקן טוב שראוי שימשיך אצלנו".

חאתם עבד אלחמיד (עמרי שטיין)חאתם עבד אלחמיד (עמרי שטיין)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה