תסכול גדול בהפועל חיפה בעקבות ההפסד 2:1 אתמול מול בני סכנין. דווקא לאחר משחק טוב של הקבוצה בתיקו בדרבי, באה אתמול נפילה עצומה במחצית הראשונה. יותר מדי שחקנים לא הגיעו למשחק וגם ההחלטה לשלב את בר לין בחלק הקדמי ולא את איתי בוגנים שנכנס במחצית השנייה ושינה מעט את פני המשחק, לא הייתה ברורה.

החילופים המוקדמים בהפסקה, כאשר רוני לוי שלח לספסל את נועם בן הרוש, בר לין ודור מלול דיברו בעד עצמם והביעו את האכזבה הגדולה. בסיום בחדר ההלבשה היה תסכול גדול בעיקר של השופט עידן לייבה שקבע פנדל וחזר בו אחרי התערבות ה-VAR.

גם ההחלטה של ה-VAR לאשר לסכנין את השער הראשון שלה כאשר הכדור נראה מוסט מידו של ספינלי לעבר השער גרמה לכעס גדול. הבעלים יואב כץ נשמע זועם במיוחד לנוכח מה שקרה: "מה צריך שופט יותר מזה שמול העיניים שלו מתבצעות שתי עבירות בתוך הרחבה והוא רק צריך לבחור אחת מהן כדי לקבוע נחרצות שיש פנדל, גם אם ה-VAR קורא לו. זו הייתה טעות גדולה מאוד. אם היה מדובר במכבי ת"א ה-VAR לא היה מתערב, אבל נגדנו קל מאוד לבטל".

יואב כץ (עמרי שטיין)יואב כץ (עמרי שטיין)

גם למאמן רוני לוי היה מה להגיד על החלטות השיפוט: "קל נגדנו לא לקבל שריקה כזאת של פנדל. היה ברור שאם ה-VAR קרא ללייבה לראות את המקרה הוא יבטל. קל מדי, מאכזב מדי. לייבה עמד שני מטרים ליד האירוע – מה יותר קל מאשר לראות את האירוע חי".

לוי אמר על המחצית הראשונה: "נכנסנו למשחק רע מאוד. היינו יהירים ונרפים מול קבוצה שמאוד רצתה. שילמנו מחיר כבד מאוד. נקווה שנלמד מזה כקבוצה".

גם לכץ היו מספר תובנות לגבי מה שקרה: "אני חושב שיש לנו בעיה באופי המנטלי של הקבוצה ואני לוקח על עצמי את האחריות כי כאשר אני בארץ אני יודע לעבוד על הנושא המנטלי ולהחדיר בשחקנים מוטיבציה, וכאשר אני לא בארץ חסרה היד המכוונת בנושא ורוני לוי יכול היה להסתייע בי בנושא הזה".

דראפיץ:"אני מרוצה,נלמד מיזה"
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה