פול פירס שנכנס לרשימת 75 השחקנים הטובים בהיסטוריה נחשב במשך השנים שלאחר הפרישה לאדם שנוי במחלוקת, כשפוטר מרשת ESPN אחרי שהעלה תמונה שלו משתמש בסמים לצד חשפניות. לאחרונה נראה כי השחקן שב לקדמת הבמה, כשענה על שאלות עבור מועדון המעריצים של ה-NBA.

“אני חושב שהסלטיקס של היום היא אחת מקבוצות ההגנה הטובות בליגה, כמו שאנחנו היינו”, התייחס פירס לדמיון בין הסלטיקס של אז לאלו של היום והמשיך: “ג’ייסון טייטום מזכיר לי את עצמי בהתקפה ומרכוס סמארט הוא שחקן ההגנה הטוב ביותר, כמו שהיה אז קווין גארנט”.

פירס נשאל איך היה להתמודד בקרבות מול הלייקרס של קובי ברייאנט המנוח ופאו גאסול: “כשאתה משחק נגד שניים מהשחקנים הטובים בהיסטוריה, זו אף פעם לא משימה קלה. היינו קבוצה עם שחקנים מעולים כמו גארנט וריי אלן והייתה לנו את אחת ההגנות הטובות בתולדות ה-NBA, כי היינו בריאים. כשהגענו למשחק השביעי בגמר, קנדריק פרקינס נפצע, ולגאסול היה משחק נהדר. אם היה לנו את פרקינס לדעתי היינו מנצחים”, קבע מספר 34 של בוסטון.

קובי בראיינט ריי אלן פול פירס (רויטרס)קובי בראיינט ריי אלן פול פירס (רויטרס)

בנוסף, התייחס פירס לעובדה כי ה-NBA של היום מלא בכוכבים שאינם אמריקאים ואמר: “אני אוהב את העובדה ששחקנים ברחבי העולם מראים לכולם שאפשר לשחק בספורט הזה בכל מדינה. זה ספורט עולמי, אתה יכול לשחק בו מכל מקום, כל מה שאתה צריך זה כדור, סל וקצת עבודה קשה".

שחקן העבר דיבר על מי שלדעתי הוא השחקן הטוב ביותר בליגה היום, יאניס אנטטקומפו: “אני חושב שהוא היה השחקן הטוב ביותר ב-NBA בשלוש או ארבע השנים האחרונות. אני אוהב את העקשנות שלו, את הרעב שלו לניצחון ואת כל מה שהוא נותן לכדורסל באינטנסיביות ובמנהיגות שלו, אשמח אם הייתי יכול לחלוק איתו את המגרש", אך למרות זאת טען פירס כי “לוקה דונצ’יץ’ יהיה ה-MVP בעונה הקרובה”.

בכמה נמכר ספר המחזור של קובי בראיינט?
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה