עונת 2022/23 כבר כאן והליגות מתחילות את פעילותן בזו אחר זו, אבל הקבוצות עדיין לא אמרו את המילה האחרונה בכל הנוגע לרכש. חלון ההעברות עדיין פתוח והקבוצות ממשיכות להתחמש ולחזק את הסגלים שלהן לקראת העונה החדשה, אנחנו ננסה לעשות סדר בכל ההחתמות והדיווחים החמים מרחבי העולם.

חדשות רשמיות

# כעת זה רשמי: מארק קוקורייה, המגן הספרדי של ברייטון, חתם היום (שישי) בצ’לסי, שתשלם לשחפים 55 מיליון פאונד ועוד 7 מיליון פאונד בבונוסים תמורתו. קוקורייה, שחוזר לאורך כל הקיץ על ידי מנצ’סטר סיטי, עבר בדיקות רפואיות והוצג בשורות הבלוז.

# ז’וז’ה מוריניו יכול להיות מאוד מאושר מחלון ההעברות הנוכחי. אחרי המעבר היוקרתי של דיבאלה לרומא, הזאבים הודיעו על החתמתו של ג’ורג’יניו ויינאלדום. המועדון המשיך במסורת הנהדרת שלו ולצד ההודעה הרשמית צירף כרזה להעלאת המודעות לילדים נעדרים ברחבי העולם. 

ספקולציות חמות

# לאחר שלא הצליחה להחתים את ססאר אספיליקווטה, ברצלונה בדרך לצרף מגן ספרדי אחר של צ’לסי. מרקוס אלונסו, בו צ’אבי מגלה עניין במשך כל הקיץ, קרוב לחתימה בקטלוניה לאחר שסיכם את תנאיו האישיים בקבוצה, שנמצאת במו”מ מתקדם עם הבלוז. הבלוז כאמור צירפו את קוקורייה ובעקבות כך אלונסו יעזוב.

# ז’וזה מוריניו קרוב לרכש נוסף להגנה: על פי ‘סקיי’, סוכמה העברתו של אריק באיי ממנצ’סטר יונייטד לרומא, כשהבלם יעבור בהשאלה עם אופציית רכישה עבור שמונה מיליון אירו. כעת הפערים הם בין השחקן לזאבים.

אריק באיי עם פול פוגבה. יעבור גם הוא לליגה האיטלקית? (רויטרס)אריק באיי עם פול פוגבה. יעבור גם הוא לליגה האיטלקית? (רויטרס)

# נאפולי ממשיכה לחפש שוער. העיתונאי ג’אנלוקה די מארציו מדווח כי לצד ההתעניינות בקפה אריסבלאגה, השוער הספרדי של צ’לסי, הקבוצה מדרום איטליה בוחנת את מועמדותו של קיילור נבאס, השוער מקוסטה ריקה שמעמדו בפאריס סן ז’רמן מעורער.

# שוערה של ברצלונה, נטו, כבר נמצא באנגליה יחד עם סוכניו במטרה להשלים את מעברו לבורנמות’, כשבדיקות רפואיות כבר מתוכננות.

# על פי פבריציו רומאנו, אחרי שנכשלה בעסקת וויליאם קרבאליו, נוטינגהאם פורסט, העולה החדשה לפרמייר ליג, מנסה לצרף את רמו פרוילר.

# רכש חדש למארסיי. על פי פבריציו רומאנו, הקשר הצרפתי, ג’ורדן ורטו יחזור למולדתו ויחתום בקבוצה מדרום צרפת, שתשלם לרומא 11 מיליון אירו ו-4.5 מיליון אירו נוספים בבונוסים.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה