השעון מתקתק ולה ליגה תצא לדרך כבר בשישי הבא עם עונה נוספת, ואיתה גם ליגת החלומות הרשמית של הליגה הספרדית – LaLiga Fantasy ONE. יהיו לנו כוכבים חדשים וכמובן גם פרסים שווים. הנה כל המידע שאתם צריכים לדעת כדי להפוך למנג’רים הכי טובים באפליקציית הפנטזי הטובה בעולם.

חישוב הנקודות – על סמך ביצועי השחקנים במגרש:

דקות משחק: מתחת ל-60 = נקודה אחת, מעל 60 = 2 נקודות
כיבוש שער: שחקן הגנה/שוער = 6 נקודות, קשר = 5 נקודות, חלוץ = 4 נקודות
בישול: המסירה האחרונה לפני כיבוש השער = 3 נקודות
בישול שלא הוביל לשער: מסירה שהעמידה שחקן במצב כיבוש וודאי = נקודה אחת
שמירה על שער נקי: שחקן הגנה = 3 נקודות, שוער = 4 נקודות, קשר = 2 נקודות, חלוץ = נקודה אחת. בונוס על שער נקי יקבל רק שחקן ששיחק מעל 60 דקות.
החמצת פנדל = מינוס 2 נקודות
הצלת פנדל = 5 נקודות
סחיטת פנדל = 2 נקודות
ספיגת שערים: שחקן הגנה/שוער = כל 2 ספיגות יעלו במינוס 2 נקודות, קשר/חלוץ = מינוס נקודה
כרטיס צהוב = מינוס נקודה
כרטיס אדום ישיר = מינוס 3 נקודות
הצלות של שוער: כל 2 הצלות = נקודה

חישוב הנקודות (מערכת ONE)חישוב הנקודות (מערכת ONE)
סרטון הדרכה: כך תשחקו בלה ליגה פנטזי ONE

פנטזי קלאסי

בכל מחזור תוכלו לשנות את ההרכב כרצונכם, אך זכרו ללחוץ על כפתור השמירה ולדאוג שהתקציב לא שלילי, אחרת לא תקבלו נקודות. בפנטזי הקלאסי תתמודדו מול שחקנים מכל הארץ על המקום הראשון. לפני כל מחזור תקבלו תקציב של 100 מיליון אירו כדי להרכיב 11 שחקנים. בסיום כל מחזור, המנצח הארצי יזכה בחולצה רשמית של קבוצת לה ליגה. מי שבסיום העונה יסיים במקום הראשון בטבלה הארצית יזכה בפרס הגדול: טיסה זוגית לקלאסיקו בין ברצלונה לריאל מדריד בעונה הבאה.

הרכב לדוגמה. כפתור השמירה בצד שמאל למעלה (מערכת ONE)הרכב לדוגמה. כפתור השמירה בצד שמאל למעלה (מערכת ONE)

פנטזי ספרדי

בפנטזי הספרדי תוכלו לשחק נגד חבריכם בליגה סגורה, או בליגה ציבורית מול שחקנים מכל הארץ. עם הניקוד שתצברו בליגה הציבורית תוכלו להיכנס לדירוג 100 הגדולים בארץ, והזוכה השבועי בדירוג הארצי, יזכה בחולצה רשמית של קבוצת לה ליגה. מי שיסיים את העונה במקום הראשון בטבלה הארצית יזכה בקונסולת פלייסטיישן

אז איך משחקים בפנטזי הספרדי? כל ליגה אליה תיכנסו תכלול עד 16 מאמנים בו זמנית. כל אחד שייכנס יקבל 14 שחקנים ותקציב של 100 מיליון אירו. כל שחקן קיים רק אצל מאמן אחד, ועל שחקנים שתרצו להחתים אצלכם, תצטרכו להילחם מול המאמנים האחרים. כשצירפתם שחקן אליכם, למעשה החתמתם אותו על חוזה ל-14 ימים. בתום 14 ימים, השחקן יישאר אצלכם, אך ייפתח סעיף שחרורו ומאמנים אחרים יוכלו לרכוש אותו ללא משא ומתן. אם תרצו להעלות לשחקן שלכם את סעיף השחרור, תצטרכו לשלם מהתקציב שלכם. סעיף השחרור יגדל פי 2 מהסכום אותו שילמתם. 

הצעה לרכישת שחקן בפנטזי הספרדי (מערכת ONE)הצעה לרכישת שחקן בפנטזי הספרדי (מערכת ONE)

אז איך קונים שחקנים לקבוצה בשוק ההעברות?

כל 24 שעות מתחלפים השחקנים במכרז, יש 24 שעות להגיש הצעה על שחקן שרוצים, ובסיומו מי שהציע הכי הרבה כסף זוכה בו. בחלונית של שוק ההעברות יש אפשרות לחפש שחקנים ולמצוא מידע על הניקוד וערך השוק שלהם, כאשר ניתן להגיש עבורם הצעה, כאשר חשוב לזכור שאתם מתחרים גם מול אחרים. אז קדימה, התחילו בקריירת האימון שלכם ומי יודע, אולי תהיה המנג’רים הטובים ביותר בישראל.

שוק ההעברות (מערכת ONE)שוק ההעברות (מערכת ONE)
המידע על השחקנים בשוק (מערכת ONE)המידע על השחקנים בשוק (מערכת ONE)

משחקי הליגה הספרדית משודרים בערוץ ONE למנויי HOT, מנויי yes, סלקום TV ופרטנר TV

להורדת האפליקציה באייפון לחץ כאן

להורדה האפליקציה באנדרואיד לחץ כאן 

עדיין לא הצטרפתם לטירוף? זה בדיוק הזמן לעשות זאת וגם להתחיל לעקוב אחרינו מקרוב ברשתות החברתיות, עם עמודי הפייסבוקהאינסטגרם והטוויטר של LaLiga Fantasy ONE, שם תוכלו להתעדכן בכל המתרחש בליגה הספרדית בהקשר ליגת החלומות וגם לשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם לדעת.   

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה