כאשר היא מאוכזבת מהתבוסה הקשה 4:1 מול איסלנד בדרך לפרק נוסף של כישלון להגיע לטורניר גדול, נבחרת ישראל תנחת במהלך היום בארץ בסגל חסר אחרי שחלק גדול מהליגיונרים טסו לקבוצות שלהם והגרעין העיקרי יחזור לארץ יחד עם הצוות המקצועי.

שחקני הנבחרת הופתעו לנוכח העובדה שמאז התבוסה ביום חמישי המאמן אלון חזן בחר שלא לקיים אסיפה, במהלכה יכול היה לסכם את הקמפיין, במיוחד לנוכח העובדה שהוא לא ימשיך לקמפיין נוסף. אחד השחקנים: "אלון לא אמר מילה. כולם כאן מבואסים במיוחד בגלל שמרגע סיום המשחק נאלצנו עד היום להישאר בהונגריה. כולם כאן כבר רוצים לחזור הביתה".

משחקה הבא של הנבחרת אמור להיות משחק ידידות שנקבע ל-8 ביוני בדברצן מול נבחרת הונגריה. חזן מן הסתם לא יעמדו על הקווים ולא מן הנמנע שלנבחרת ימונה מאמן זמני עד אשר יוחלט על המאמן הקבוע. למאמן העתידי של הנבחרת מצפה הרבה מאוד עבודה בהמשך בעיקר בשל העובדה שמספר שחקנים דוגמת הבלם מיגל ויטור שהיה מעוז ההגנה בנבחרת והחלוץ ערן זהבי עשויים לתלות את המדים הלאומיים.

הבעיה העיקרית מן הסתם תהיה בכל מה שנוגע למרכז ההגנה, שכן עד עכשיו הבעיה המרכזית של הנבחרת בכל מה שנוגע למציבת הבלמים הייתה שהיא נשענה בעיקר על ויטור ושון גולדברג, וכאשר אחד מהם החסיר הבעיה הייתה עמוקה מאוד וכמעט ללא פתרון.

אלון חזן: "אני לא קורא לזה סיוט"
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה