נבחרת ישראל ספגה הפסד 4:1 כואב מאיסלנד בפלייאוף העלייה ליורו ולא תשחק בגרמניה בקיץ. בסיום ההתמודדות סיכמו שון גולדברג וגבי קניקובסקי את ההופעה המאכזבת של הבחורים של אלון חזן.

שון גולדברג אמר: “מאוד מבואסים, אי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה. צריכים להרים את עצמנו. האווירה בחדר ההלבשה? מאוד מבאס, שתיקה רועמת. אנחנו מאוד מאוכזבים, באנו בציפייה לעשות את זה, הרגשנו בטוחים בעצמנו, עבדנו, זה גם התחיל טוב מבחינתנו, אבל אחרי השער שלנו נראינו פחות טוב. זאת התוצאה לצערי, מאוד מאוכזבים וננסה להרים את הראש”.

הבלם הוסיף: “אנחנו ננתח את הכל, דווקא אחרי הגול שלנו משהו השתנה לרעה. פתחנו טוב את המשחק, הם מאוד חזקים, גבוהים וטובים בנייחים. התכוננו להכל, היו דברים לא צפויים. עכשיו הכי קל לדבר ולהגיד למה וכמה, בסוף זה מה שקרה, אנחנו צריכים להרים את עצמנו”.

גבי קניקובסקי אמר: “אכזבה. הם היו פיזיים, לא מצאנו פתרונות. לא היינו טובים. זה כואב ומאכזב, אין לי מילים, באמת. שיחקנו כדורגל, אבל צריך לזכור שיש עוד חטופים ומלחמה בארץ. זה עושה את זה עוד יותר כואב ועצוב, אבל זה המצב. מסר לאוהדים? מחמם את הלב שהגיעו עד לפה במצב כזה, לא מובן מאליו. מצטער על איך שנראינו. תודה על התמיכה לאורך הקמפיין. צריכים לעשות בדק בית וחשבון נפש עמוק אם נרצה להשיג משהו בנבחרת, יש כאן שחקנים טובים”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה