נבחרת ישראל הושפלה עם הפסד 4:1 לאיסלנד בפלייאוף היורו. ערן זהבי הבקיע את הגול הראשון של הנבחרת, אך בהמשך החמיץ פנדל במצב של 2:1 – ומשם זה רק התדרדר לבחורים של אלון חזן.

ערן זהבי אמר אחרי המשחק: “היינו ביתרון, ספגנו שני שערים מהירים, ירדנו למחצית בפיגור במקום ביתרון ויש לי דה ז’ה וו מהרבה משחקים. אפשר להגיד כך או אחרת, במחצית הראשונה כשהבקעתי בכל מקרה סיימנו אותה בפיגור, לא הצלחנו לשמור על התוצאה גם ב-11 שחקנים”.

“לוקח אחריות על ההחמצה שלי, זה לא היה מספיק לנו לטעמי וגם הפנדל לא הספיק לנו במחצית הראשונה. חבל. חסרה לנו איכות, קבוצתיות, אופי, לא לספוג שערים, בסוף לא ננתח את זה אחרי משחק מאוד אמוציונלי כל כך בקלות, אבל חסרים הרבה דברים”, הוסיף.

ערן זהבי מאוכזב אחרי החמצת הפנדל (ראובן שוורץ)ערן זהבי מאוכזב אחרי החמצת הפנדל (ראובן שוורץ)

החלוץ הוסיף: “חזרתי כדי לנסות לעזור להעפיל לטורניר גדול ולדעת שעשיתי כל מה שיכולתי כדי לעזור לנבחרת לעלות לטורניר גדול. אני שלם עם מה שנתתי לנבחרת כל הקריירה. לעשות סיכומים כרגע לא מכבד לא אותי ולא את הנבחרת. נירגע קצת, ניקח כמה ימים, זה הרבה יותר מכובד ונכון לעשות חושבים כשאנחנו רגועים ושקטים. כל עוד דרכתי על המגרש עם חולצת הנבחרת נתתי הכל וזה מה שחשוב לי”.

על הסיכוי שישחק באולימפיאדה אמר: “הלכת רחוק, תן לי להתאושש מהמשחק הזה, נחשוב. כל מי שנמצא פה צריך לעשות חושבים ולחשוב מה הוא עשה יותר ופחות טוב ולקבל את ההחלטות שלו. נראה מה יהיה. התחושות של השחקנים? אחרי משחק כזה אין מה להגיד, כל אחד התכנס בתוך עצמו. זה משחק אמוציונלי שיכול היה להיגמר אחרת ובסוף נגמר 4:1. מי שייראה את זה יגיד שזו טירוף של תוצאה, אבל זה יכול היה להיגמר שונה לחלוטין”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה