ההתאחדות לכדורגל צפויה לפנות לברק בכר בהצעה לאמן את נבחרת ישראל. גורמים סביב ההתאחדות לכדורגל אומרים כי המאמן שהוביל את מכבי חיפה והפועל ב”ש לרצפים של שלוש אליפויות הוא מי שהכי ראוי כיום להוביל את נבחרת ישראל לדרך חדשה.

בהתאחדות יש אכזבה וביקורת קשה מאוד על ההתנהלות של המאמן אלון חזן והמנהל המקצועי יוסי בניון. השניים למעשה סיימו את דרכם בנבחרת ולא צפויים להמשיך להוביל אותה, אחרי שנכשלו להגיע אל היורו דרך שלב הבתים והתרסקו אתמול (חמישי) מול איסלנד.

אם עד לאחרונה הייתה מחשבה שאולי לתת לבניון עוד קדנציה, אחרי ההשפלה אמש עם התבוסה 4:1 לאיסלנד בחצי גמר פלייאוף העלייה ליורו, הרי שגם המנהל המקצועי לא ימשיך בתפקידו וייפרד. סביב ההתאחדות הזכירו: “בניון הבטיח ואמר שאנחנו נעלה ליורו”.

אלון חזן: "אני לא קורא לזה סיוט"

אגב, כפי שפרסמנו ב-ONE, כבר אחרי המשחק מול רומניה היו גורמים שחשבו שהשניים צריכים להיפרד מן הנבחרת, אבל אז הוחלט להשאיר אותם ולתת להם את ההזדמנות לנסות להגשים את חלום היורו דרך הפלייאוף, אלא שהתוצאה אתמול כבר לא הותירה ספק.

בסביבת ההתאחדות לכדורגל אומרים על בניון וחזן: “הם לא הביאו שום דרך לנבחרת, רק דרך של עימותים. 18 מחציות שהנבחרת שיחקה תחתם מתוך 20 היו קטסטרופה, פשוט אין דרך. קמפיין שלם התעסקו בחדר של ערן זהבי וכל פעם היה סיפור אחר”.

עוד תקפו: “איך שחקן כמו אוסקר גלוך לא פותח? איך זה יכול להיות. ומוציאים שחקן כמו ענאן חלאילי? לא מובן איך מוחמד אבו פאני, שבכושר טוב בהונגריה, לא נספר”. עוד הוסיפו: “נכון שלא היה לנו בית, אך נבחרת לא יכולה להיראות ככה. הכול הפוך בקבלת ההחלטות, צריך כעת לבנות הכול מחדש”.

גלוך מאוכזב אחרי השריקה (ראובן שוורץ)גלוך מאוכזב אחרי השריקה (ראובן שוורץ)

בהתאחדות מבינים שבליגת האומות, בבית עם צרפת, איטליה ובלגיה, אין לנו סיכוי. כעת הם יחכו להגרלת מוקדמות מונדיאל 2026, אך היעד יהיה להגיע ליורו הבא עם הדור המוכשר שיש לנו, שסחף את הנבחרת הצעירה לטורניר המשחקים האולימפיים בפאריס.

בעניין אחר, בגלל שהמשחק הנוסף שהיה מתוכנן מול בוסניה בוטל בשעת לילה מאוחרת ולא הייתה אפשרות לסדר מטוס שינחת היום בבודפשט ויחזיר את הנבחרת לפני שבת, זאת מכיוון שחברת אל על לא טסה בשבת, הנבחרת תחזור לישראל ביום ראשון בבוקר.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה