אחרי שקיבלו השראה מהמכתש גבעתיים, נפתחה קבוצה חדשה בליגה ג’ - מועדון כדורגל דיזנגוף תל אביב. האנשים שלקחו אחריות על המהלך הם עופר ברקן, רז אבידן, יוני קונטרו ורן קרן, שינסו להביא צבע חדש לליגה ג’ בתוספת שחקני עבר משמעותיים ואנשי מפתח בתעשיית התרבות והבידור. המועדון החל את צעדיו הראשונים באימון ראשון במתחם האימונים וולפסון שבתל אביב, כשטרם גובש הסגל המלא, שיעמוד לרשותו של יוסי כנען.

באימון נכחו לא מעט שחקני עבר בכדורגל הישראלי, שהיו לשם דבר, לצד גיא לרר, המוכר לכולם מהצינור שמביא איתו לא מעט מחאות על נושאים כאלה ואחרים. לרר סיים את העונה החולפת יחד עם המכתש גבעתיים במקום הראשון בטבלת הבית שלה בליגה ג’ תל אביב והעפילה לליגה ב’ אחרי שנתיים של פעילות.

עוד שחקנים שהגיעו לאימון הראשון של קבוצת דיזנגוף הם רום אילוז, שוערה לשעבר של הפועל עכו, עוד מימיה בליגת העל. אבי צבאג, ששיחק במדי הפועל רעננה בליגה הלאומית ובמשך שנתיים שיחק במדי מכבי קביליו יפו, טעם מהפועל חדרה ועוד. גם ניר מנצור, שהיה באקדמיית הנוער של ריאל מדריד ושיחק במדי הפועל ירושלים הצטרף. אור מלר, שהיה במכבי הרצליה בליגה הלאומית לפני כעשר שנים, עד שהחליט לעזוב את העולם הזה לצמיתות ועתה חוזר ובגדול.

בתאריך 27 באוגוסט, יתקיים לו משחק האימון הראשון של המועדון אי פעם נגד מכבי יהוד. בתוך כך, ייתכן וייקבע משחק נוסף עוד קודם לכן, בהתאם להחלטת הצוות המקצועי.

מדי מ.כ דיזנגוף (באדיבות שאול גרינפלד)מדי מ.כ דיזנגוף (באדיבות שאול גרינפלד)
אוהדי מ.כ דיזנגוף (באדיבות שאול גרינפלד)אוהדי מ.כ דיזנגוף (באדיבות שאול גרינפלד)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה