אחרי ה-0:4 המוחץ על אפולון לימסול, שסידר לה מקדמה גדולה לקראת גומלין מוקדמות הסיבוב השלישי בליגת האלופות, מכבי חיפה חידשה הבוקר (שישי) את הפעילות והחלה בהכנות לקראת המשחק הבא ב-G.S.P הזכור לה לטובה מהתקופה של יניב קטן, ג’ובאני רוסו ואיגביני יעקובו.

בכרמל מודעים לכך שמדובר במשחק לפרוטוקול בלבד אבל ינסו ומנסים לשדר רצינות בכל מה שנוגע להכנות למשחק ובכלל זה יש רצון להשיג תוצאה טובה ולא להקל ראש היריבה שמן הסתם תרצה למחוק את התבוסה הקשה. לשם כך, ברק בכר עשוי לבצע שינויים נקודתיים בהרכב ולבצע במהלך המשחק רוטציה רחבה על מנת לחלק את הכוחות.

לא מן הנמנע שהשוער רועי משפתי יזכה לקרדיט ב-11 כמו גם מוחמד אבו פאני ועומר אצילי, כל זאת בזמן שבחיפה יעדיפו את דולב חזיזה בספסל מחשש שיספוג צהוב שלישי וייעדר מהמשחק הראשון הצפוי בסמי עופר מול הכוכב האדום.

עומר אצילי, מוחמד אבו פאני ועופרי ארד (עמרי שטיין)עומר אצילי, מוחמד אבו פאני ועופרי ארד (עמרי שטיין)

בשורות האלופה מודעים לצורך הגדול בהבאת בלם ברמה גבוהה לקראת המשחקים העתידיים באירופה, בין אם זה יהיה בליגת האלופות ובין אם בליגה האירופית. העובדה שהקבוצה נשענת היום רק על שני בלמים ברמה גבוהה, דוגמת בוגדן פלאניץ' ושון גולדברג, גורמת ללא מעט כאב ראש במצב בו אחד מהשניים יאלץ להיעדר באירופה.

האפשרויות בגזרת הבלם הישראלי מצומצמות ואינן תלויות במכבי חיפה, שכן הבלם היחיד שיכול להוות כאופציה הוא חאתם אלחמיד אותו הפועל באר שבע לא תמהר לשחרר. אי לכך האפשרות היא לנסות ולהאיץ את בקשת האזרחות של עלי מוחמד בתקווה שיאושר, דבר שיסלול את הדרך להבאת בלם זר ברמה גבוהה.

אם לא תצליח מכבי חיפה תאלץ להסתפק במצבת הבלמים הקיימת שכוללת כרגע את עופרי ארד, אורי דהן ורמי גרשון שאינם זוכים לקרדיט. "אנחנו לא יכולים להמציא בלם, ברור שיש לנו בעיה שצריך לפתור ואנחנו מנסים למצוא פתרון”, אמרו בחיפה.

בכר: "הדגש היה מההתחלה להתנפל וללחוץ"
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה