אחרי שעברה בקושי את דינמו מינסק עם שני ניצחונות דחוקות בהפרש של שער אחד, הפועל באר שבע עוברת בהצלחה גדולה את המשחק הראשון נגד מחזיקת הגביע השווייצרי לוגאנו עם ניצחון חוץ 0:2 יקר. בזמן שבקבוצה מחפשים שחקן חיזוק זר להתקפה, המאמן אליניב ברדה עם ניהול משחק מצוין שומר על המאפיינים של הקבוצה שזכתה בגביע – אופי, משמעת, אגרסיביות ועמידה בלחצים. 

יחד עם זאת, ברדה ובאר שבע יודעים שכדי להיות משמעותיים בהמשך, עליהם לצרף איכות לחלק הקדמי בדמות שחקן שובר שוויון. אליניב ברדה ממשיך את החלום להעפיל לשלב בתים אירופי, אבל כמו ברדה, נעשתה רק חצי עבודה ומבחינתו התוצאה לקראת הגומלין לא פחות משבירה.

איציק כלפי עם פרק חדש בפודקאסט הפועל באר שבע, מארח את בן בודה מעמותת האוהדים וסרמיליה ואת מאמן הכדורגל ניסו אביטן, שמספר בסוף בגילוי לב על התקופה הקשה בבני יהודה שיצאה לדרך חדשה ישנה עם משה דמאיו. וגם: הפספוס הגדול של הפועל באר שבע עם קינגס קנגאווה, הקשר של הכוכב האדום בלגרד שיגיע לארץ בעוד שבוע וחצי להתחרות מול מכבי חיפה על מקום בליגת האלופות. האזינו:

ניתן להאזין לפרק גם דרך אפליקציית Spotify ואפליקציות הפודקאסטים של אפל ושל גוגל.

בפרק אומר אביטן: “הפועל באר שבע לא מלהיבה אבל מאוד יעילה. אליניב ברדה ממשיך להרשים והוא מראה הרבה איכויות בתור מאמן, הוא מוציא הרבה מהסגל הופתעתי מהרכש של שי אליאס כי הוא מאוד מזכיר לי את מריאנו בריירו. אני מצפה ליותר מאנדרה מרטינש, בכלל אני מצפה מזרים שנמצאים בהפועל באר שבע להביא איתם את הערך המוסף”.

ניסו אביטן (רדאד ג'בארה)ניסו אביטן (רדאד ג'בארה)

עוד אמר: "צריך לפרגן לדור מיכה על הבישול לסלמאני כי הוא בכיף יכול היה לנסות לכבוש בעצמו, הגול של סלמאני קריטי לביטחון שלו. הופתעתי מהחולשה של הגנת לוגאנו, ברמה של תחתית ליגת העל”.

על בני יהודה אמר המאמן: “היה מאוד עצוב מה שקרה לבני יהודה בעונה האחרונה, מועדון גדול עם ערכים איבד את הדרך, הייתי בטוח שהגעתי לקבוצה שתעלה ליגה ורציתי לעזוב אחרי שבוע וחצי. היו כמה חודשים מסויטים".

לוגאנו נצבעה באדום! צפו בניצחון ב״ש
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה