בצל ההתפתחויות מחוץ למגרש וחוסר הוודאות סביב הקבוצה, בבית”ר ירושלים משתדלים לא להתייחס לרעשי הרקע ולהתכונן בכל הכוח לקראת העונה שבפתח. הבוקר (שישי) פגשו הצהובים-שחורים את הפועל בקעת הירדן למשחק אימון באצטדיון בגבעת רם, והביסו את הקבוצה מליגה א’ 0:4. לאחר המשחק, יצאה הקבוצה ליומיים של חופש, ותחדש את האימונים אחרי תשעה באב.

כבר לאחר שבע דקות של כדורגל, בית״ר עלתה יתרון, כשמקס גרצ׳קין מצא בהגבהה נהדרת את סתיו נחמני שנגח פנימה. בדקה ה-22 בר כהן קיבל כדור בתוך הרחבה ובעט לשער, השוער הדף ונחמני עט על הריבאונד וכבש את השני שלו ושל הקבוצה של יוסי אבוקסיס.

במחצית הוחלף רובו של ההרכב, אך זה לא גרם לקבוצה מהבירה להוריד את הרגל מהגז, ובדקה ה-50 עדי יונה הצעיר ניצל ערבוביה ברחבה כדי לדחוק את הכדור פנימה ולהעלות את בית”ר ל-0:3. רבע שעה לסיום, גלאופילו האסלייבנק גנב כדור מהגנת בקעת הירדן והסיט אותו לעבר יאן יוסופוב, והחלוץ שנחשב לאחד מהכישרונות המבטיחים ביותר במחלקת הנוער של הירושלמים, כבש מקרוב וחתם את תוצאת המשחק.

מקס גרצ'קין (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)מקס גרצ'קין (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)

הרכב הקבוצה שפתח את המשחק: רוי ששון, חגי גולדנברג, אוראל דגני, אור זהבי, מקס גרצ׳קין, אופיר קריאף, אביאל זרגרי, בר כהן, דנילו אספרייה, ירדן שועה וסתיו נחמני.

שחקני בית"ר ירושלים חוגגים (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)שחקני בית"ר ירושלים חוגגים (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה