קבוצת הנשים בכדורעף הפועל כפר סבא ניצחה הערב (רביעי) במשחק חוץ את "קרים" לובליאנה 0:3, ובכך השלימה ניצחון כפול על הסלובניות והעפילה לשמינית הגמר בגביע האתגר האירופי.

בשמינית הגמר הקבוצה תפגוש יריבה מרומניה במאבק על העלייה לרבע הגמר. המשחק הראשון ייערך ברומניה בדצמבר (בתאריך בין השביעי לתשיעי), והגומלין בארץ יהיה שבוע לאחר מכן. עד כה הפועל כפר סבא ניצחה בכל ארבעת משחקיה בגביע האתגר מול יריבות מלטביה וסלובניה.

כפר סבא, בהדרכת המאמן אלעד שפגט, הגיעה ללובליאנה עם ניצחון ביתי בשלוש מערכות, וידעה שכדי להמשיך במפעל עליה לנצח גם בגומלין. השחקניות הזרות של הירוקות תרמו רבות למשחק, ובמערכה הראשונה הקבוצה באה נחושה וניצחה בלי בעיה 15:25.

הפועל כפר סבא (יוסי לזרוף)הפועל כפר סבא (יוסי לזרוף)

במערכה השנייה הסלובניות נתנו פייט, אבל חנה קוטורה וג'ינה לופז הובילו את הירוקות לניצחון נוסף 20:25. מעודדת מיתרונן המבטיח בשתי במערכות הראשונות, כפר סבא המשיכה במומנטום גם במערכה השלישית, ולא אפשרה ליריבתה לחזור למשחק. המערכה השלישית הסתיימה בניצחון מוחץ, 13:25, ובסיום 0:3 במערכות להפועל כפר סבא, שתמשיך לחורף אירופי חם בגביע האתגר. 

הצטיינו בהפועל כפר סבא: חנה קוטורה עם 14 נקודות; ג'ינה לופז עם 13 נקודות (מתוכם ארבעה אייסים); ניקול דל ריו סיימה עם 8 נקודות ועמית קימל הצעירה סיימה עם 6 נקודות.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל