ישראל סיימה את המשחקים האולימפיים בטוקיו עם שני אלופים אולימפיים – מי היה מאמין? לינוי אשרם וארטיום דולגופיאט זכו במדליית הזהב, כאשר המתעמלת האמנותית עשתה זאת בקרב רב ומתעמל המכשירים עשה זאת בגמר הקרקע. היום (חמישי) הם התקבלו בווינגייט ודיברו בראיון על התחושות מההישג הנפלא שלהם. הראיון הועבר בשידור חי כאן באתר.

המתעמלים במכון וינגייט (איציק בלניצקי)המתעמלים במכון וינגייט (איציק בלניצקי)

לינוי אשרם: “אתמול היה רגע מטורף, קבלת הפנים עם המתופפים והתקשורות, כל האגודה שלי האנשים שאני הכי אוהבת, זה היה מטורף. אני עדיין לא התאוששתי. ברגע שהבנתי שאני מדורגת ראשונה לא היו לי מילים. כל הגוף היה בהתרגשות שיא. קפצתי על איילת. זה היה החלום שלי מגיל קטן, גם בחלומות הגדולים ביותר שלי לא חלמתי שאחזור עם מדליית זהב. לא התייחסתי לכל התגובות שקיבלתי מרוסיה ולדברים שנאמרו”.

ראיון עם לינוי אשרם וארטיום דולגופיאט

“אני מרוכזת רק בהישג שלי. נאמרו דברים אבל מחקתי ולא התייחסתי. אני מודה לכל האגודה שלי שבאו לתמוך בי. אם אתה אוהב משהו וחולם עליו תעשה אותו. זה שווה כל רגע. פאריס עוד רחוקה, אני רוצה רק לחוות את הרגע, נראה. כרגע אני רוצה מנוחה ונראה מה יהיה בהמשך. אני רוצה בעיקר לנוח, לטייל, להיות עם משפחתי, גרתי בווינגייט ולא הייתי מספיק עם המשפחה. אני נהניתי מכל רגע בתחרות שהייתה בישראל. זה הרגיש בבית, עם כל הקהל, הרגשתי מאוד בטוחה והרגשתי שאני באה לטוקיו הכי מוכנה שיש”.

לינוי אשרם (איציק בלניצקי)לינוי אשרם (איציק בלניצקי)

ארטיום דולגופיאט אמר: “הייתה לי קבלת פנים חמה, באו המון אנשים. ידעתי שיבואו אבל לא בכזו כמות. זה היה כיף מאוד. זה מרגש. ההרגשה כשזיכיתי? לא האמנתי לזה. כלכך הרבה שנים חלמתי על זה ופתאום ב-20 דקות זה קרה. אני עדיין לא מאמין לזה. המסר הכי גדול לילדים שהכל אפשרי. הם צריכים להאמין בעצמם. פאריס? אנחנו מתכוננים לשם. צריך להיות בריא, לעבוד קשה ונראה. המון תודה לצוות המקצועי שלי על כך שהיו לידי בכל רגע ובאמת משכו אותי למעלה. תודה מכל הלב. יותר קשה לי ללכת ברחוב כי עוצרים אותי אבל זה באמת כיף ואני מאוד שמח שהרבה ילדים באים אליי”.

לינוי אשרם וארטיום דולגופיאט (איציק בלניצקי)לינוי אשרם וארטיום דולגופיאט (איציק בלניצקי)