אופוריה במשלחת הישראלית מהזכייה בשלוש המדליות של אבישג סמברג, נבחרת הג'ודו וארטיום דולגופיאט. וכעת, כולם עם הפנים ליום התחרויות הבא שייערך היום (שני) באולימפיאדת טוקיו.

ב-6:00 נויה ברעם ושחר טיבי ייצאו לשיוטים האחרונים ב-470, בסיומם ייקבע מי הצמדים שיעלו לשיוט המדליות. כרגע הן מדורגות במקום השמיני, במרחק של 27 נקודות מהמקום השלישי, כך שהמרחק הוא די גדול.

נויה ברעם ושחר טיבי (רויטרס)נויה ברעם ושחר טיבי (רויטרס)

ב-6:00 נבחרת הבייסבול של ישראל תפגוש את נבחרת דרום קוריאה בשלב הנוק-אאוט, כאשר המטרה היא להשיג עוד ניצחון שיקרב את השחקנים בכחול-לבן למדליה. ניצחון יעלה את ישראל לחצי הגמר נגד ארצות הברית או יפן, בעוד הפסד ישלח אותה למפגש נגד הרפובליקה הדומיניקנית.

ג'ון מוסקוט (רויטרס)ג'ון מוסקוט (רויטרס)

ב-13:30 צמד השחייניות עדן בלכר ושלי בובריצקי יתחרו במוקדמות התרגיל החופשי בדואט בשחייה האמנותית. הן יעלו להתחרות אחרי שתמו תחרויות השחייה הרגילות בבריכה וינסו להמשיך את המומנטום של הענף בטוקיו.

עדן בלכר ושלי בובריצקי (פטריסיה בן עזרא, איגוד השחייה)עדן בלכר ושלי בובריצקי (פטריסיה בן עזרא, איגוד השחייה)

ב-15:40 האתלטית סלאמוויט באיולין-טפרי תתחרה בגמר ריצת ה-5,000 מטר. היא תנסה לשפר את השיא הישראלי שקבעה במוקדמות עם זמן של 14:53.43 דקות. זו תהיה הרצה הישראלית הראשונה שעולה לגמר אולימפי מאז אסתר רוט שחמורוב ב-1976.

סלאמוויט באיולין-טפרי (עמית שיסל, הוועד האולימפי)סלאמוויט באיולין-טפרי (עמית שיסל, הוועד האולימפי)