כוכבי עבר והווה של עולם הטניס הישראלי נפגשו הבוקר (שבת) בקאנטרי רמת השרון לטורניר הטניס השנתי על שם עמי רם ז״ל למען ילדי וראייטי, ארגון המסייע לילדים עם צרכים מיוחדים. 

הטורניר כלל את שחקני הטניס המקצוענים, ששיתפו פעולה במשחקי זוגות עם אנשי עסקים, אשר השתתפות כל אחד מאנשי העסקים בטורניר כללה גם תרומה למען ילדי וראייטי. בין שחקני הטניס שלקחו חלק באירוע היו שחקני עבר של הנבחרת כמו אנדי רם, נועם אוקון והראל לוי. בנוסף אליהם, היו כמה שחקנים אשר מובילים את הטניס בישראל כיום כמו יוני ארליך ועידן לשם, שחקני נבחרת הדייויס של ישראל, בנוסף ללינה גלושקו, שהיא חלק מנבחרת הפדרציה של ישראל, ועוד רבים שבאו לתרום למטרה.

לינה גלושקו (ראובן שוורץ)לינה גלושקו (ראובן שוורץ)

אנדי רם, שהטורניר הזה הוא לזכר אביו עמי ז״ל, דיבר על משמעות הטורניר בשבילו ובשביל ילדי וראייטי: ״שנה שמינית ברציפות שאנחנו עושים את האירוע הזה, הטורניר לזכר אבא שלי, שכל ההכנסות הולכות לילדי וראייטי, וזה תמיד מרגש שבאים כל כך הרבה אנשי עסקים ותורמים, טניסאים חברים שלי שבאים ומכבדים ומשחקים בטורניר ייחודי שלא קיים בישראל, מקצוען עם חובבן, וזו חוויה מאוד מיוחדת לכל השחקנים.

תפסנו פה יום שמש באמצע החורף, אז באמת מישהו שם למעלה חשב עלינו. אני באמת מאוד מתרגש כי זו הדרך הכי יפה להנציח את אבא שלי. הבן אדם שהיה הכי קרוב אליי בקריירה שלי. בתחילת הקריירה כשהיה קשה והיה יותר קשיים, הוא היה שם, ודווקא כשקצרתי את הפירות על כך וכשזכיתי בווימבלדון ובכל התארים הגדולים, הוא לא זכה לראות אותי, שזו פינה בלב שמעלה בי געגוע, אז כן, היה חשוב לעשות משהו לזכרו וזה דבר מדהים שכבר זו שנה שמינית ברציפות.

אנדי רם (ראובן שוורץ)אנדי רם (ראובן שוורץ)

“כשהתחלתי את זה לפני שמונה שנים, לא האמנתי שנמשיך את זה, אבל רואים היענות מצד השחקנים וכמה הם באים ועוזרים שיהיה אירוע כזה יפה וזה כיף גדול. מה עוד שזה מטרה יפה למען ילדי וראייטי אז כל הכסף שנתרם פה הולך אליהם אז זה בעצם win win win וזה כיף גדול”, הוסיף.

נשיא ארגון וראייטי ישראל, אודי אנג’ל, אמר על האירוע: ״קודם כל, החבר׳ה האלה באים בשביל אנדי. יכול להיות שקצת מפחדים ממנו ובשביל זה באים, אבל באמת הם באים לפה בשביל מטרה מאוד קדושה. אנדי גדל באווירה של טניס עם אבא, זכרונו לברכה, שהקריב וויתר על המון בחיים למען אנדי, ואני חושב שאנשי במידה מסוימת ממשיך את דרכו. הוא גם ויתר במידה מסוימת על הטניס בשביל להיות יותר עם המשפחה ועכשיו הוא מקריב המון מזמנו למען ילדי וראייטי.

אודי אנג'ל עם המקרופון ואנדי רם בטורניר לזכר עמי רם ז"ל (ראובן שוורץ)אודי אנג'ל עם המקרופון ואנדי רם בטורניר לזכר עמי רם ז"ל (ראובן שוורץ)

הוא רואה את המטרה הנעלה והקדושה הזו לעזור לילדים עם צרכים מיוחדים, והוא דור ההמשך לזה. הרי אתם מכירים את אנדי, עם האנרגיות שלו הוא סוחף את כולם פה, ועושה טוב למאות ואלפי ילדים פה בארץ, אז שיבורך על הטורניר הזה וגם המון תודה לכל מי שתורם ונתרם איתו למטרה המאוד חשובה הזו״.

אנדי רם בטורניר לזכר אביו (ראובן שוורץ)אנדי רם בטורניר לזכר אביו (ראובן שוורץ)
גם מיכל צפיר, יואב צפיר ואושיק לוי הגיעו (ראובן שוורץ)גם מיכל צפיר, יואב צפיר ואושיק לוי הגיעו (ראובן שוורץ)
אורי גוטליב (ראובן שוורץ)אורי גוטליב (ראובן שוורץ)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה