הדבר האחרון שאפשר להגיד על ה-Lamborghini Aventador SVJ הוא שהיא עוד מכונית בשוק הרכבים העולמי. מדובר במכונית בעלות של 800 אלף דולר אשר מגיעה למהירות שיא של 350 קמ”ש ומאיצה מ-0 ל-100 ק”מ ב-2.8 שניות בלבד.

עם נתונים כאלו מרשימים, הייתם מצפים שהיינו מדברים על אותה למבורגיני בהקשר שיא מהירותף או מחיר מפוצץ במכירה פומבית, אך הפעם הנושא הוא שונה לחלוטין – הלמבורגיני שימשה רק ככלי עזר בעוד אתגר YouTube, ומסתבר שבשביל להשיג צפיות יוטיוברים מוכנים לסכן אפילו מכונית בשווי הנושק למיליון דולר.

היוטיובר התורן הפעם עונה לשם מייק והוא מחזיק בעמוד עם 1.2 מיליון ומנויים ויותר מ-300 מיליון צפיות, כאשר הווידאו האמור כבר עבר את רבע מיליארד הצפיות. העוקבים שלו התמכרו כבר מזמן לכל הסרטונים בהקשר הרכבים שלו, אך ספק רב אם הם היו מוכנים לאתגר הבא.

מי שהיה כוכב האתגר הוא ה-Ram 1500 TRX של מייק – רכב מפלצתי עם מנוע 6.2 ליטרים ו-702 כוחות סוס השוקל 3 טון. האתגר היה לקפוץ עם ה-TRX מעל לאותה למבורגיני בעזרת רמפה שאולתרה עבור האתגר, ואם אתם שואלים, אז כן, גם הלמבורגיני שייכת למייק (הוא לפחות לא מסכן רכבים של אחרים).

כפי שתוכלו לראות בווידאו מעלה, לשמחתו הרבה של מייק האתגר עבר בהצלחה, כאשר ה-TRX הצליח לרחף מעל ללמבורגיני היוקרתית. עם זאת, המזל הטוב לא היה תמיד מנת חלקו של מייק, ומיד תבינו מדוע.

בשנה שעברה הוא ניסה את מזלו באתגר אחר במדינת פנסילבניה, שם ניסה לעבור מעל נחל עם ה-Ram 1500 TRX Ignition Edition שלו. מסתבר שלא רק שהרכב נהרס לחלוטין אלא שמייק גם הצליח להסתבך עם מערכת החוק המקומית.

לאחר חקירת המשטרה, הוא הואשם בלא פחות מ-18 עבירות פליליות על ידי ועדת הדגים והסירות במדינה. זה כלל שתי עבירות של הפרעה בנתיבי מים, שש עבירות של זיהום מים, שש עבירות של הפקדת פסולת באתר ציבורי וארבע עבירות של שימוש לרעה ברכוש ובמים. כלל העבירות אגב הובילו לקנס די כבד של 53,000 דולר…

אז בואו נראה מה היו לנו עד כה לטובת השגת צפיות ברשת: הרס של רכב בשווי 90 אלף דולר, אישום ב-18 עבירות פליליות, קנס כספי, וסיכון של רכב בשווי 800 אלף דולר (ושל הרכב שניסה לחלוף מעליו). תחליטו אתם אם זה שפוי או לא.

הכותב שי לב שימש בעבר כעורך הראשי של אתר ONE ובימים אלו עורך את מדור האזור המוטורי באתר.

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה במדור בריאות וכושר? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את בריאות וכושר. נתראה בכתבה הבאה!

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה