לפני מספר חודשים, כאשר אחד מאנשי החברה רכש את הטסלה 3, לא לקח זמן רב עד שהוחלט להפיק ווידאו אודות כל הפיצ’רים המגניבים שמאפיינים את ה”טאבלט שהפך לרכב”, וכאלו בהחלט לא חסר.

משחקי מירוצים עם ההגה והדוושות של הרכב, ווידאו של אח בוערת בזמן שהחימום מופעל, הדמייה בתלת מימד של כל סביבת הרכב בזמן, תא כפפות שהופך לכספת, והרשימה עוד ארוכה.

לצד כל אלו, אין ספק כי הפיצ’ר המשוגע ביותר של הרכב החשמלי שהטריף את המדינה, הוא פיצ’ר ה”פלוצים”, כן כן, אתם קוראים נכון, פיצ’ר הפלוצים. באמצעות אותו פיצ’ר ניתן להשמיע קולות שונים של פלוצ’ים, ואף יותר מכך, להשמיע אותם מכל אחד מצדיי הרכב.

אף אחד לא מוגן: זה יכול להיות מכיוון הנהג, זה יכול להיות מכיוון ה”השאט גאן” ואפילו מכיוון כל אחד מיושבי המושב האחורי – במילים אחרות: טסלה השקיעה בפיצ’ר הזה כאילו מדובר באלמנט בטיחות שיכול להציל חיים…

10 הפיצ'רים הכי מגניבים של הטסלה החדשה!

לכאורה נראה כי מדובר בפיצ’ר ילדותי אשר אמור לשעשע ילדים או בני נוער, אך המציאות מוכיחה אחרת: אם תכנסו בפעם הראשונה לרכב טסלה 3 בישראל, כנראה שזה יהיה אחד מהפיצ’רים הראשונים שבעלי הרכב יראה לכם, אפילו אם הוא מעל לגיל 50. כאשר תשאלו מדוע יש צורך בפיצ’ר הזה תמיד תקבלו את אותה תשובה: “עובדה, אתם מדברים עליו ומספרים עליו לחברים”.

אבל מה קורה אם הפיצ’ר מופעל כשלא ממש מעוניינים להשתעשע עמו, למשל בזמן הגעת נוסע חדש לטסלה? זה כבר פחות נעים. ברשתות החברתיות פורסם ווידאו בו אחד מלקוחות טסלה סובל מתקלה חמורה בפיצ’ר המדובר: בכל פעם שהדלת נפתחת נשמע הסאונד המביך, אפילו כשבהגדרות הוא מוגדר כ”כבוי”.

זה יכול להיות מצחיק כשנוסעים ביחד עם החבר’ה, או משתעשעים עם הילדים, אבל דמיינו לכם שבמצב הבלתי אפשרי הזה אתם צריכים לצאת לנסיעה עסקית משותפת או לדייט רומנטי – זה פחות עובר…

צפו בתקלה:

באתר הרכבים האמריקאי הפופולארי CARBUZZ טוענים כי הבעיה המוזכרת היא איננה מנת חלקו של הבעלים אשר נראה בפוסט, וכי בעלי רכבי טסלה אחרים סובלים גם הם מבעיות דומות בהקשר הפיצ’ר הסורר.

הבעיה האמורה עם פיצ’ר הפלוצים היא כמובן לא הבעיה האחרונה עם הפיצ’רים של הרכב, שכן לפני מספר ימים טסלה הודיעה כי לא תאפשר לשחק במשחקי הרכב בזמן נסיעה – זאת לאחר שאפשרה זאת וגררה שלל ביקורות על בטיחות בנהיגה. עם זאת, פיצ’ר אחר של הטסלה, דוגמת מערכת האבטחה ההיקפית בזמן חניה, זכה לאחרונה לתשבוחות עקב הרשעת עבריינית בביצוע עבירה באמצעות תיעוד ממצלמות הרכב.

מכל מקום, כמובן שנעדיף לדווח על רכבים שמשמיעים סאונד מביך בעת פתיחת הרכב או על כאלו אשר העיצוב שלהם מוגדר כלא פחות ממזעזע, מאשר לדווח על אלו שיש בהם תקלה במערכת הבלמים. הכול בפרופורציה חברים...

הכותב שי לב שימש בעבר כעורך הראשי של אתר ONE ובימים אלו עורך את מדור האזור המוטורי באתר.

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה במדור בריאות וכושר? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את בריאות וכושר. נתראה בכתבה הבאה!

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה